Kartepe Pist Haritası
Sayfa 1/8 123 ... SonSon
71 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kartepe Pist Haritası

Standart Kartepe Pist Haritası

Sizlere Kartepe Pist Haritası...
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  
    Rossignol Z3 bot:Rossignol expert
    www.kartepekayakevi.com Fatih Fescioğlu

Standart Ynt: Kartepe Pist Haritası

Kartepe de orta seviye bir snowboard cu için en iyi pistler hangileri sizce , mesela Kartepe listi ile çıkılan 12 numaralı pist boardcular için tam bir eziyet , bi yerden sonra düm düm gidiyor , boardu eline alıp yürüsen daha hızlı gidersin :P

Kartepe Green Park Otelin yayınladığı en güncel harita

Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  

10 numarali pist mukemmel... cok dussemde cok begendim ;D

Yaşanan olumsuzluklardan dolayı uzun zamandır gitmiyoruz kartape'ye. Artık sitede de bahsedilmiyor. Son durum nedir kartape'de ? Pistlerin ezilmesi ve diğer aksaklıklarla ilgili bir gelişme var mı ? Kalabalık aynen devam mı ? İstanbul'a bu kadar yakın olan bi yerden yararlanamamak çok kötü. Bir de şirin gözleme evinden uzak kalıyoruz oraya gitmeyince.(şiddetle tavsiye edilir.)
    Aslı Çetinoğlu 02.03.1976
    AB RH
    Bahçeşehir/İstanbul

Alıntı aslı Nickli Üyeden Alıntı
    Yaşanan olumsuzluklardan dolayı uzun zamandır gitmiyoruz kartape'ye. Artık sitede de bahsedilmiyor. Son durum nedir kartape'de ? Pistlerin ezilmesi ve diğer aksaklıklarla ilgili bir gelişme var mı ? Kalabalık aynen devam mı ? İstanbul'a bu kadar yakın olan bi yerden yararlanamamak çok kötü. Bir de şirin gözleme evinden uzak kalıyoruz oraya gitmeyince.(şiddetle tavsiye edilir.)
    Aslı sen benden önce davranmışsın Aynı şeyi soracaktım... Şu yukarıdaki pist haritasına bakınca noluyor diye düşünüyo insan!... Ben ilk açıldığı zaman bir kez gidip hüsran ile dönmüştüm. Son zamanlarda gidenler bizi bilgilendirir ise seviniriz...

Ben en son Cuma çıktım, pist dışı ağaçların arası boardcular için enfesti. Kartepe'nin sağ tarafından, direk pist dışından (17 numaralı pistte yakın yerlerden) ağaçların arasından kaptırıp inmenizi tavsiye ederim
    www.penguentepe.com

Kartepe: (262) 354 34 33 | Kartalkaya-Dörtdivan: (374) 331 2 444

Cumartesi günü ordaydık, daha öncekinin aksine pistler gayet güzel ezilmişti. Daha önce gittiğimde telesiyejlerden inilen yerlerde alete müdahele edebilecek kimse durmuyordu, yada duruyor olsada uzak bir köşede bekliyordu fakat bu sefer bu tip bir durumlada karşılaşmadım. Geyikalan saat 10 dan sonra çok kalabalıklaştı zaten sadece tepedeki cafeye gitmek için o tarafı kullandık. Kartepe'ye cıkışta nerdeyse hiç sıra beklemedik diyebilirim. Sanırım hayatımın en efektif kayağı oldu cumartesi günü non-stop çık-in. Ögleden sonra karlar iyice eridi enteresan helva gibi oldu ama sabahki buzlu halinden daha iyiydi. En son toprak gözükmeye basladı bazı yerlerde.
    Quality in Everything We Do...

Aradım mamafih bulamadım,bu topice yazayım dedim.

Kartepe'de bildiğim kadarıyla sınırsız ski-pass haftasonu 70 YTL.Kartepe'de çıkış sayısına göre ücretlendirme var mı?Varsa ne kadar olduğunu bilen var mı? (5 ya da 10 çıkış gibi)

Bir de buradaki haritada kolay-çok kolay-zor var.Orta zorluk yok mu?
    Niflheim

Kolay pist maviyi dene baktın kolay geliyor yavaş yavaş yükselt 1-2 dene sonra zor pistlere geç , kendini kolaylara alıştırma Maviyi dene 1-2 kere sonra direk kırmızıya geç 8) Baktın zorlanıyorsun mavi - kırmızı derken arada gelişirsin ;D

Skipass konusunda bilgim yok ;d biz genelde sınırsızı kullanıyoruz ama sanırım çıkış sayısına göre almak eğer varsa tabi mantıklı olacak çünkü orası artık piknik alanı haline gelmiş dolayısıyla çıkmak için sıra beklerken vakit kaybediliyor ve bu yüzden çıkış sayısı düşüyor
    S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

Sayfa 1/8 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler