Şu An Ne Yapıyorsun ? - Sayfa 44
Sayfa 44/66 İlkİlk ... 34424344454654 ... SonSon
653 sonuçtan 431 ile 440 arası

Konu: Şu An Ne Yapıyorsun ?

Standart Cevap: Şu An Ne Yapıyorsun ?

Bordun altındaki taş vuruğu ve derin çiziği tamir ettim. Tabii, sarı alev-mavi alev ayırdını bilmeme rağmen, pratiğe dökmem biraz zaman alınca altına bir miktar karbon bulaştırmış oldum boardun.

Şu an bulaştırdığım karbondan kaynaklı siyahlıkların boarda ayrı bir desen kattığına dair kendimi ikna ediyorum

Alıntı imyusyil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bordun altındaki taş vuruğu ve derin çiziği tamir ettim. Tabii, sarı alev-mavi alev ayırdını bilmeme rağmen, pratiğe dökmem biraz zaman alınca altına bir miktar karbon bulaştırmış oldum boardun.

Şu an bulaştırdığım karbondan kaynaklı siyahlıkların boarda ayrı bir desen kattığına dair kendimi ikna ediyorum
    desen candir... [emoji38]

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    desen candir... [emoji38]
    Bi dışarı çıkıp geldim. Şu an gözüme daha güzel gözüktüler

Alıntı darksky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .
    darksky mesajın bildirim olarak geldi. Sanırım oliver_han ile bir önceki muhabbetten sekip bana geldi konu. Ruhum fakir ya da kurlar yüksek, belki de serde memurluk var
    Konu imyusyil tarafından (17-01-2019 Saat 23:11 ) değiştirilmiştir.

Sarı alev ile benim boardun altı harita olmuşş ... 2. 3. yamada sende alışırsın [emoji1]

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    BoarD_Delüsü
    12/12/1984 A Rh(+)

Bi dışarı çıkıp geldim. Şu an gözüme daha güzel gözüktüler [emoji3]

darksky mesajın bildirim olarak geldi. Sanırım oliver_han ile bir önceki muhabbetten sekip bana geldi konu. Ruhum fakir ya da kurlar yüksek, belki de serde memurluk var [emoji3]
    Baştan desene memurum diye [emoji23]
    Alıntı BoarD Delüsü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sarı alev ile benim boardun altı harita olmuşş ... 2. 3. yamada sende alışırsın [emoji1]

Aha bir fakir daha [emoji14] forumu trollemeyi özlemişim ya [emoji23][emoji23]

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ahmet GÜVEN

Alıntı BoarD Delüsü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Aslında silikon tabancası ile eritilebilir mi diye rulo olanından sipariş verdim Proshop'tan. Arayıp makineniz yoksa olmaz dediler ki, bence ben yapardım. Ama kalplerini kırmadım, kabul ettim P-tex almayı :D P-tex'i silikon tabancası ile deneyecektim. Önce biraz yontup uygun çapa getirdikten sonra kullanırım diye düşündüm. Törpü, zımpara, cam kazıyıcı vs. hepsini aldım, fakat silikon tabancası almayı unuttum. Sabırsızlık edip ateşle oynadım

Alıntı darksky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baştan desene memurum diye [emoji23]Aha bir fakir daha [emoji14] forumu trollemeyi özlemişim ya [emoji23][emoji23]

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Eee memurluk zor :D

Sabırsızlık edip ateşle oynadım

Aslında silikon tabancası ile eritilebilir mi diye rulo olanından sipariş verdim Proshop'tan. Arayıp makineniz yoksa olmaz dediler ki, bence ben yapardım. Ama kalplerini kırmadım, kabul ettim P-tex almayı :D P-tex'i silikon tabancası ile deneyecektim. Önce biraz yontup uygun çapa getirdikten sonra kullanırım diye düşündüm. Törpü, zımpara, cam kazıyıcı vs. hepsini aldım, fakat silikon tabancası almayı unuttum. Sabırsızlık edip ateşle oynadım

Eee memurluk zor :D
    Iııh öyle olmuyo, emrah denedi ötabancanın ısısı ptexi eritmeye yetmedi [emoji16][emoji1308]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı jasend Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iııh öyle olmuyo, emrah denedi ötabancanın ısısı ptexi eritmeye yetmedi [emoji16][emoji1308]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    tabancalarin isisi yetmez... daha yuksek isi veren tabancalar var ama ulkemizde bulamazsiniz veya gereksiz pahalidir muhtemelen... tabancalar yerine sabit ve yuksek isi verebilen baska seyler kullanmak lazim... ne eritemeyecek kadar soguk ne de yakacak kadar sicak olacak... tabii tabana uygulamadan once erime hassasiyetini ayarlayip oyle tabanda denemek lazim...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabancalarin isisi yetmez... daha yuksek isi veren tabancalar var ama ulkemizde bulamazsiniz veya gereksiz pahalidir muhtemelen... tabancalar yerine sabit ve yuksek isi verebilen baska seyler kullanmak lazim... ne eritemeyecek kadar soguk ne de yakacak kadar sicak olacak... tabii tabana uygulamadan once erime hassasiyetini ayarlayip oyle tabanda denemek lazim...
    Bu işte lehim havyası kullanılabilir mi ? Deneyen ? İyi fikir gibi geldi [emoji848][emoji848][emoji848]

BoarD_Delüsü
    12/12/1984 A Rh(+)

Sayfa 44/66 İlkİlk ... 34424344454654 ... SonSon