Şu An Ne Yapıyorsun ? - Sayfa 45
Sayfa 45/66 İlkİlk ... 35434445464755 ... SonSon
653 sonuçtan 441 ile 450 arası

Konu: Şu An Ne Yapıyorsun ?

Standart Cevap: Şu An Ne Yapıyorsun ?

Alıntı BoarD Delüsü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu işte lehim havyası kullanılabilir mi ? Deneyen ? İyi fikir gibi geldi [emoji848][emoji848][emoji848]

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    200 derece biraz sicak kalabilir... belki tam isinmadan denenebilir ama cok hassas zamanlama gerekiyor...

Alıntı jasend Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iııh öyle olmuyo, emrah denedi ötabancanın ısısı ptexi eritmeye yetmedi [emoji16][emoji1308]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabancalarin isisi yetmez... daha yuksek isi veren tabancalar var ama ulkemizde bulamazsiniz veya gereksiz pahalidir muhtemelen... tabancalar yerine sabit ve yuksek isi verebilen baska seyler kullanmak lazim... ne eritemeyecek kadar soguk ne de yakacak kadar sicak olacak... tabii tabana uygulamadan once erime hassasiyetini ayarlayip oyle tabanda denemek lazim...
    Bu işte lehim havyası kullanılabilir mi ? Deneyen ? İyi fikir gibi geldi [emoji848][emoji848][emoji848]

Rulo halinde olan 3 mm’likler anladığım kadarıyla daha farklı bir malzeme ve ciddi tamirlerde kıllanıyorlar. Tabancası iki bin küsür lira. Biraz elimde numune olsaydı onu deneyecektim. Bence ona odaklanmak daha iyi. Daha pahalı, ama zayiatı az olur zannımca.

P-Texi az önce kontrol ettim. Çok böyle taban gibi sertleşmemiş. Acaba normali mi böyle, yoksa uygulamadan mı kaynaklı ya da biraz daha zamana mı ihtiyaç var?

Direkt ateşten uzak, oksijen kaynağı gibi yanan çakmaklarla bi düzenek oluşturabilir. Çalmak metali ısıtacak ve metalden istenen yüzeye akıtılacak şekilde.

Alıntı imyusyil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rulo halinde olan 3 mm’likler anladığım kadarıyla daha farklı bir malzeme ve ciddi tamirlerde kıllanıyorlar. Tabancası iki bin küsür lira. Biraz elimde numune olsaydı onu deneyecektim. Bence ona odaklanmak daha iyi. Daha pahalı, ama zayiatı az olur zannımca.

P-Texi az önce kontrol ettim. Çok böyle taban gibi sertleşmemiş. Acaba normali mi böyle, yoksa uygulamadan mı kaynaklı ya da biraz daha zamana mı ihtiyaç var?

Direkt ateşten uzak, oksijen kaynağı gibi yanan çakmaklarla bi düzenek oluşturabilir. Çalmak metali ısıtacak ve metalden istenen yüzeye akıtılacak şekilde.
    uygulamadan kaynaklı bir sıkıntı olabilir.

yukarıda ısı yetmez falan muhabbeti yapmışız amma velakin reyiz çakmakla yakmış geçmiş... pratik valla...

uygulamadan kaynaklı bir sıkıntı olabilir.

yukarıda ısı yetmez falan muhabbeti yapmışız amma velakin reyiz çakmakla yakmış geçmiş... pratik valla... [emoji38]

Abi çakmakla zaten oluyor, karbon atıkları siyahta belli olmadığı için sıkıntı yok. Ama renkli board altlarında kabak gibi sırıtıyor..[emoji853][emoji853]

BoarD_Delüsü
    12/12/1984 A Rh(+)

Abi çakmakla zaten oluyor, karbon atıkları siyahta belli olmadığı için sıkıntı yok. Ama renkli board altlarında kabak gibi sırıtıyor..[emoji853][emoji853]

işte beklediğim adam... senin ilacın da aşağıda... sıcaklığa dikkat ederek şeffaf-beyaz ile karbon izi bırakmadan halledersin gibi...

ben kendim ve diger yarim olmak uzere uc kisilik takiliyorum... [emoji38]

ben kendim ve diger yarim olmak uzere uc kisilik takiliyorum... [emoji38]
    Kalan diğer yarını da eklesen 4 kişilik takılsan

işte beklediğim adam... senin ilacın da aşağıda... sıcaklığa dikkat ederek şeffaf-beyaz ile karbon izi bırakmadan halledersin gibi...

Denemiştim bu metodu...Normal havyanın ucunu eğdim filan..Ama olmadı, beceremedim ben..Damlatmaya devam..
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı Stelvio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalan diğer yarını da eklesen 4 kişilik takılsan[emoji23]
    onu saunaya yolladim... kalibi dinlendiriyor... [emoji38]

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denemiştim bu metodu...Normal havyanın ucunu eğdim filan..Ama olmadı, beceremedim ben..Damlatmaya devam..
    havyadandir hocam... yoksa yaparsin...

Sayfa 45/66 İlkİlk ... 35434445464755 ... SonSon