8. Yılımız Kutlu Olsun - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 8. Yılımız Kutlu Olsun

Standart Cevap: 8. Yılımız Kutlu Olsun

Üye olalı 3 yıl olmuş nerdeyse, üye olmasaydım snowboard bilgim ve tecrübem bu kadar hızlı gelişemezdi ve bu güzel, değerli insanlarla tanışamamış olacaktım emeği geçen herkese teşekkürler iyiki varsın KT
    Gnu Pickle 2013
    Union Contact
    Thirty Two Summit

Ha bu arada KarTutkusu mu? 2008'de hayatıma giren KT en önemli değerlerimdendir desem yeter sanırım.

Askerlik görevim sebebi ile çok fazla ilgilenemiyorum site ile ama her daim aklımdasınız.

Çok güzel ve kaliteli bir platform oluşturduğunuz için, kar tutkunlarını en hızlı şekilde bilgilendirdiğiniz için, sımsıkı dostlukların, en güzel anların paylaşıldığı "kartutkusu.com" için çok teşekkür ederiz! ))) iyi ki kurmuşsunuz!
    Dağda görüşmek dileğiyle...

Sizlerde iyiki gelmişsiniz arkadaşlar Bu kadar kayak ve snowboard seven kaliteli insanı başka türlü bir araya getiremezdik.
    Kartutkusu 8. Yaş günü kutlama fikri bencede çok iyi. En kısa zamanda hazırlıklar başlasın o zaman

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizlerde iyiki gelmişsiniz arkadaşlar Bu kadar kayak ve snowboard seven kaliteli insanı başka türlü bir araya getiremezdik.
    Kartutkusu 8. Yaş günü kutlama fikri bencede çok iyi. En kısa zamanda hazırlıklar başlasın o zaman
    Bence afterski party olmalı... Mutlaka kar üstünde!!!

iyi ki kuruldun sevgili KarTutkusu'm nice mutlu yıllara! iyi ki tanışmışız hepinizle

Baktım da daha iki yılı doldurmamışım üyelikte... Topu topu bir organizasyona katılabildim, bir de CemKa'nın babalamasıyla (benim hayatta aklıma gelmeyecek) günübirlik Erciyes var, ikisinin de tadı hala damağımda... Var ol Kartutkusu... İyi ki kurmuşsunuz arkadaşlar... İyi ki katılmışsınız...

2 gün sonra tam 3 yıl olacak üye olalı. ne kadar hızlı geçmiş zaman. hemen 4 gün sonrasında kadıköydeki sezon öncesi buluşma için aşağıdaki listeye adımızı eklemiştik aahh ah o zaman nick "blueblacksea" tabi.. telsiz anonsu uzun olunca değiştirdim arkadaşlar zorlanıyor diye
    hayat boyu sürecek bir çok sıkı dostluğun yanında bu platformda tanışıp evlenen de vardır belki.. ya da evlenecek dolayısıyla Emrah tüm bu dostluklara ve varsa hayat arkadaşlıklarına çöpçatanlık yapmışssın.. sayende Karabük'de ve Çorum'da bile gidecek yerimiz dostlarımız var artık.. aklına, fikrine sağlık..

Chicken Last Stop

1) CemKa
    2) NilKa
    3) Maverick
    4) Emrah
    5) Noperler
    6) Tolga
    7) thedoctor91
    8) serkanyildiz81
    9) atahazar
    10) istanblues
    11) blueblacksea
    12) baksia
    13) Gülce (aranıza yeni katılacak yegenimdir )
    14) zoey
    15) zoey +1
    16) zoey +2
    17) zoey +3
    18) zoey +4
    19) necatimurat
    20) mavish
    21) mavish +1
    22) mavish +2
    23) maverick +1
    24) capeside
    25) Dg.TURK
    26) MinEce
    27) westblue26 (herhangi bir aksilik olmazsa ilk kez dahil olmayı planlıyor)
    28) Gambit
    29) _Pınar_ (taksimden yetişebilirsem gelicem mutlaka)
    30) _Pınar_+1
    31) Yiğit
    32) Yiğit +1
    Let'ski!

daha daha büyüyerek, büyük dostlukluklar, bol karlı günlerle nice senelere kt.
    Bataleon Undisputed & Union Charger

Burton T6 & Burton Co2

Kayula+1 üstüne ekleyecek başka şey bulamadım. nice 8lere... gerçi bir 8 sonrası emekli oluruz yılın anlam ve önemine ait link
    Meşhur sekizin öyküsü - YouTube

Sayfa 2/2 İlkİlk 12