Bursa - Uludağ Teleferik Seferleri - Sayfa 8
Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678
79 sonuçtan 71 ile 79 arası

Konu: Bursa - Uludağ Teleferik Seferleri

Standart Cevap: Bursa - Uludağ Teleferik Seferleri

Kötüymüş cidden. Neyse gecmis olsun hepinize. Bu demek oluyo ki haftasonu gunubirlik uludag yalan.

Herkese Günaydın,

Yazılanlardan anladığım kadarıyla sıkıntı her zamanki gibi türk işi muhabbetle henüz tam hazır olmadan bakın biz yaptık oldu politikasından doğuyor.
    Alt yapısı tam oturtulmadığı için anlık aksaklıklara karşı nasıl çözüm üretileceğinin bilinmemesi vb...
    -saat 8de açılacak bir işletmenin 9:30da açılıyor olması zaten başlı başına korkunç
    -oluşacak kuyruklarda insanların çoluk çocuk demeden o soğukta dışarda öyle bekletilmesinin karşılığını tdk bulamayız büyük ihtimalle
    -20-25 dakika sürecek denen yolun 45-50 dakikada bitmesi de cabası

Eğer yanlış anlamadıysam burada esas can sıkan nokta kuyrukta beklemek değil vaat edilenlerle gerçeklerin birbirinden çok uzak olması.
    Bu da ancak zamanla oturacak bir durum :(

ama yukarıda yazdığım gibi türküz ve bir türk olarak yaşamadan öğrenmeme huyuna sahip olduğumdan bu cumartesi sezon açılışımı teleferik ile yapacağım

dünkü teleferik kuyruğu ile ilgili haber,

http://www.milliyet.com.tr/2-kilomet...undem-1997137/

geçen pazar saat 09:22 de çektiğim kuyruk fotoğrafı ... Daha da başka Söze gerek yok

Sent from my iPhone using Tapatalk
    [Lib Tech Attack Banana 2014][Bent Metal Venom][ThirtyTwo Exit] [GoPro Hero3] [Dragon APX]

Burda sıkıntı 8:00'de açılacak tesisin 9:30da açılması ama değil mi? yoksa ben mi yanlış anladım?

Standart Bursa - Uludağ Teleferik Seferleri

Alıntı sarman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda sıkıntı 8:00'de açılacak tesisin 9:30da açılması ama değil mi? yoksa ben mi yanlış anladım?
    Saat 8 de sırada olan Adam'ı hala yukarıya taşıyamazsan arkada halk ekmek kuyruğu oluşur .. Bir seferlik arıza bakım desem o da değil bugün (Çarşamba ) yukarı çıkmaya çalışan @capeside arkadaşımız yine 9:30 da binip 2 saat süren yolculuk sonunda 2. Bölgeye teleferik ile ulaşmayı başarmış bulunuyor .. Kendisine gazası mübarek olsun diyorum ..

Konu CenkSenyuz tarafından (14-01-2015 Saat 15:54 ) değiştirilmiştir.
    [Lib Tech Attack Banana 2014][Bent Metal Venom][ThirtyTwo Exit] [GoPro Hero3] [Dragon APX]

ya harbi yazık ne diyeyim...
    büyük hayal kırıklığı :(

Alıntı CenkSenyuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen pazar saat 09:22 de çektiğim kuyruk fotoğrafı ... Daha da başka Söze gerek yok

Fotoğraf şaka gibi gerçekten , yaw güzel birşey yapıyorsunuz ama bi kere de doğru düzgün yapın.
    Ya süreyi kısaltın , ya bekleyenler için kapalı bir alan yapın yada en güzeli acilen bu hatları arttırın.

Görüldüğü üzere muazzam bir talep var, bunun için 2. hatta 3. teleferiğin acilen yapılması çok yerinde olacaktır.

otellerin yatak kapasitesi belli, haftaici-haftasonu gunubirlik gelen arac sayilari belli... veriler ortadayken ihtiyaci hesaplamamak bize yakisan bir davranis... yazik...

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678

Bu Konudaki Etiketler