Snowboard FIS Big Air World Cup ilk kez Istanbul'da...20 Aralık 2014
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Snowboard FIS Big Air World Cup ilk kez Istanbul'da...20 Aralık 2014

Standart Snowboard FIS Big Air World Cup ilk kez Istanbul'da...20 Aralık 2014

0 RH (+) İstanbul/Ataşehir
    Kayak:Rossignol Zenith9,5Bağlama: Ross.1s20Baton:LEKI Carbon-TS Bot: Head EzOn6.5Kask:Ross.TOXIC2.0

Standart Cevap: Snowboard FIS Big Air World Cup ilk kez Istanbul'da...20 Aralık 2014

Vayy süper haber, eğlenceli olabilir

Standart Cevap: Snowboard FIS Big Air World Cup ilk kez Istanbul'da...20 Aralık 2014

Bilet fiyatları acayip üzerine 100 tl daha koyar 1 gece kartal da kalır 2 gün kayarım..
    Asıl bu benim daha çok ilgimi çekti..
    Organizasyon kapsamında Türkiye’nin ilk kış fuarı Winter EXPO da 19-20 Aralık tarihlerinde İTÜ Spor Salonu’nda ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek. Spordan turizme, tekstilden hızlı tüketime, kış endüstrisini bir araya getirecek fuara, kışa dair ürün ve hizmetler sunan birçok marka ve kamu kuruluşu katılacak.
    [Lib Tech Attack Banana 2014][Bent Metal Venom][ThirtyTwo Exit] [GoPro Hero3] [Dragon APX]

fuarda ne olacak vallahi merak ettim... sonucta potansiyel ve firmalar belli... ben diyeyim 5 sen de 10 tane firma ya var ya yok...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fuarda ne olacak vallahi merak ettim... sonucta potansiyel ve firmalar belli... ben diyeyim 5 sen de 10 tane firma ya var ya yok...
    ilk defa kış sporları ile ilgili bir fuar bende çok merak ettim .. seneye biz de dahil olalım
    [Lib Tech Attack Banana 2014][Bent Metal Venom][ThirtyTwo Exit] [GoPro Hero3] [Dragon APX]