Özel Sporcular
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Özel Sporcular

Standart Özel Sporcular

Özel sporcumuz Merve Peker çiftler kategorisinde Avrupa Şampiyonu oldu Çorum Zübeyde Hanım Özel Eğitim İş Uygulama Okulu olarak öğrencimizi bu başarısından dolayı kutluyorum,kendisinin bu başarısında emeği geçen başta beden eğitimi öğretmenim Özgür Akman ve tüm özel eğitim öğretmenlerimi tebrik ediyorum Darısı 100 mt.de finale çıkmasını beklediğim diğer öğrencimiz Fadime Avcu"nun başına
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi   
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Standart Cevap: Özel Sporcular

Çorum Zübeyde Hanım Özel Eğitim İş Uygulama Okulu'nun başarılı eğitimcilerini, idarecilerini ve müthiş başarıya imza atmış olan sevgili Merve Peker'i kutluyorum....
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Veee 2. Altin madalyamizda geldi sevgili dostlar
    Fadime kizimizda Avrupa sampiyonu oldu cok mutluyuz coook ...

Tebrikler hocam 👍👏

Bu mesaj hiphonedan
    tepetaklayla gönderilmiştir😁

Tebrikler

Merve Peker ve Seyirci Hocamı kutluyor ve başarılarının devamının gelmesini diliyorum.

10-12 Kasım 2014 tarihleri arasında Antalya Kemer de gerçekleştirilen Özel Sporcular Bocce Türkiye Şampiyonasına katıldık bu defa derece alamadık ama yinede katılmak sosyal etkileşimde bulunmak çocuklarım için bulunmaz bir deneyimdi,dolu dolu 3 gün geçirdiler yarıştılar eğlendiler
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Cok sevindirici haberler, tebrikler.... Ee bizi boyle basarilara alistirinca daha fazlasini bekliyoruz ...
    "Tanrının insana verdiği en büyük ceza akıldır."

Alıntı Tolga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok sevindirici haberler, tebrikler.... Ee bizi boyle basarilara alistirinca daha fazlasini bekliyoruz ...
    Bu sözün üzerine şöyle bir şey paylaşayım o zaman
    İlk defa katıldığımız Özel sporcular Türkiye Bowling Şampiyonasında hemde A kategorisinde Türkiye 3.olduk dostlar
    (bu kategori hafif zihinsel engelliler kategorisi bizimkiler ağır zihinsel engelli )
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM