Davraz Snowboard Kayak Pist Haritası
Sayfa 1/3 123 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Davraz Snowboard Kayak Pist Haritası

Standart Davraz Snowboard Kayak Pist Haritası

Davraz Pist Haritası
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  

Standart Davras Snowboard Kayak Pist Haritası Yenilendi

Davras Snowboard ve Kayak Pistleri Haritası Yenilendi
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  
    Ok@n Güzelc@n
    Isparta-İzmir
    FoRuM JP WaLKeR

Standart Cevap: Davraz Snowboard Kayak Pist Haritası

gerçekten bu kadar kar var mı ya su anda davrazda
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Arkadaşlar şakamı bu acaba 80 cm bir anda 58 cm kar yağmış olabilir mi? Ankara ya gitmemiş olsaydım meraktan gidip bakardım )

Metrekareye 21 kilogram yağmur düştü
    Isparta'da dün başlayan ve gün boyu etkisini sürdüren yağmurda metrekareye 21 kilogram yağış düştüğü belirtildi.

En fazla yağış ise metrekareye 27 kilogramla Sütçüler'e, Aksu'ya 18, Eğirdir'e de 15,4 kilogram yağmur düştü.

Davraz Kayak Merkezi'nde ise kar yağışının devam ettiği belirtildi. Dağda kar kalınlığının şu an itibariyle 50 santimetre olarak ölçüldü. Yağışların devam edeceğini belirten Meteoroloji İl Müdürü Orhan Yıldız, "Önümüzdeki 4 gün boyunca yağış devam edecek. Ancak, yağış etkisini kaybederek sağanak yağış şeklinde sürecek." dedi. (CİHAN)

17.12.2009 14:00:17

bukadar yağmur dağı da kar yapar..
    snow up your life.......

Ben ctesi Davraz daydım ust kısımlarda kar vardı hava da güzeldi; ama bu sabah telesiej i açamadan İzmir e döndük hava acaib ruzgarlı ve yağmurluydu.
    GoncaOnusluel
    GO

Alıntı dragonfly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ctesi Davraz daydım ust kısımlarda kar vardı hava da güzeldi; ama bu sabah telesiej i açamadan İzmir e döndük hava acaib ruzgarlı ve yağmurluydu.
    nasıldı davrazı beğendınızmı?
    hangi hotel seçtınız?
    snow up your life.......

Bence kayacak kadar olmamıştır daha

davraz ikinci bolge acık. cumartesi mavi pist ve telesiyej altı kırmızı pistin dik yamacı acıktı. cumartesi aksamına dogru 19/12 t-bar yanı kırmızı pist icin aksama dogru hazırlıklar bitmek uzereydi. Pazar fırtına oldugundan dolayı cumartesi aksamı ayrdıldık. yukarıda 1 metre hazır ilk kar var. bu hafta ici yagırs bekleniyor. isperia eski adıyla selene de kaldık. otel yeni acılıyor davraz.com.tr veya davraz.com dan otelin telefonunu alıp arayıp bilgi edinebilirsiniz. boardcular icin bol kar var.

davarzada 1ocak 2010 da malesef ne kayacak kar nede hava vardı. şiddetli rüzgardan telesiyej bile çalışmıyordu. dağın dibinden geri döndük. işletmecilerin işletme anlayışında da hala bir değişiklik yok. 4 yıldır aynı fiyatları uyguluyoruz diyorlar. evet dört yıldır dünyada en pahalı kayak tesisi davraz. 40-50 milyon kayak kirası pes doğrusu. uludağda parça başı 5 milyon .kayak ,pantolon,ceket vs. duyarlı yetkililere arz edilir.

Sayfa 1/3 123 SonSon