Davraz Snowboard Kayak Pist Haritası - Sayfa 3
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
28 sonuçtan 21 ile 28 arası

Konu: Davraz Snowboard Kayak Pist Haritası

Standart Cevap: Davraz Snowboard Kayak Pist Haritası

davrazda bu hafta pistlerin durumu nasıl olcakmış bilen var mı?hafta sonu gitmeyi planlıyoruz.sitede 50 cm gösteriyo.inşallah hafta sonuna artar!!!
    bot:sarı çizme
    bağlama:çamaşır ipi
    board:ütü masası tahtası

Alıntı ramazansvs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    davrazda bu hafta pistlerin durumu nasıl olcakmış bilen var mı?hafta sonu gitmeyi planlıyoruz.sitede 50 cm gösteriyo.inşallah hafta sonuna artar!!!
    Kar konusunda endişelenmeyin kar var ama rüzgar olmasın diye dua edin bence.

Ve son durum :( korkunç bir rüzgar vardı birinci bölgede doğru düzgün kar kalmamış, pistte açılmalar var. İkinci bölgede kayılabiliyormuş ama rüzgardan oraya ulaşmak mümkün olmadı malesef. yarın için de durum pek umut verici değil. üzgünüm.

bu hafta sonu Davraz da kayan varmi? Bu hafta sonu Isparta'ya bir seyahatim var. Yanimda kayaklari gotureyim mi kararsizim!

Alıntı mkezlev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu hafta sonu Davraz da kayan varmi? Bu hafta sonu Isparta'ya bir seyahatim var. Yanimda kayaklari gotureyim mi kararsizim!

pazar günü davrazdaydım
    baya kar yağmış alt pistte dolmuştu ama yinede yer yer açıklıklar vardı.
    o gün çok fazla sis olduğu için 2. bölümü açmadılar ama alt tarafa göre düşünürsek 2. bölge kesinlikle iyidir

Alıntı mkezlev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

http://www.kartutkusu.com/isparta-da...erkezi-11.html
    There must be some kind of way out of here

bugun davrazdaydım hava inanılmaz derecede güzeldi.1.bölgede hiç kar yok:( 2.bölgede yer yer açılmalar olsada sonwboard ve kayak yapmaya elverişliydi.Ancak hafta içi yağan çamurlardan davrazda nasibini almıştı beyaz olan renkler nerdeyse kahveringine dönmüştü.Hafta içi 60 cm kar beklendiğini söylediler bakalım ne olacak ))

davraz kar durumu için şu linki takip ediniz: http://www.kartutkusu.com/isparta-da...erkezi-11.html

Sayfa 3/3 İlkİlk 123