[23-28 Ocak 2015] Bansko'ya Gidiyoruz. - Sayfa 17
Sayfa 17/18 İlkİlk ... 715161718 SonSon
174 sonuçtan 161 ile 170 arası

Konu: [23-28 Ocak 2015] Bansko'ya Gidiyoruz.

Standart Cevap: [23-28 Ocak 2015] Bansko'ya Gidiyoruz.

Alıntı akifla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bansko güzel olmuş, gidip Tina ile bi selfie çekmeden olmaz.
    https://www.facebook.com/fisalpine/p...195430190702:0
    Eklenti 17018
    Ne zaman düşünüyorsun gitmeyi akifla ?

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne zaman düşünüyorsun gitmeyi akifla ?
    Bu gece sabaha karsi yola cikiyorum. Malesef yalnizim, hanim gelemedigin kizi da goturemiyorum. Yoksa onu maskot yapip eurosportta meshur edecektim.

Bu gece sabaha karsi yola cikiyorum. Malesef yalnizim, hanim gelemedigin kizi da goturemiyorum. Yoksa onu maskot yapip eurosportta meshur edecektim.
    Super hareket [emoji106]
    Sana iyi yolculuklar..

Yaw haberimiz olaydı bende Necla Sultana dirdim '' millet eşini götürmüyor bende yalnız gidecem diye ''
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Bansko cok guzeldi. Yarislari izlemeye gelenler haricinde standart Bansko kalabaligi da vardi ama abartmadan 100 e yakin minubus surekli daga servis cektiler. Her iki gun de 10 dk sira bekleyerek daga cikabildim. Dagda ortam harikaydi, yaris oncesi Bulgarca rap dinletisi de vardi. Tribunler tiklim tiklim doluydu. Tomba nin konumundan Super G nin yarisini Slalomun tamamini kameraya gerek kalmadan çıplak gozle izleyebildim. Biket 25 leva, Dunyanin en hizli kadinlarini canli izlemek paha bicilemez. Ama bana gore en iyisi yol uzerinde Tina ile muhabbet etme firsatiydi. Her ne kadar o yaristigi sirada sis oldukca dagilmis olmasina ragmen kamera arkasinda yaris hakemine kafa goz girecekti. Unluleri kamera onunde boyle sinirli gormek pek mumkun olmuyor. Yogun israrlarima ragmen bi selfie cektirmesede iki cift laf etmek bana yetti. Ikinci olduguna cok uzuldugunden fazla ustune varmadim, yoksa guvenlikle aramiz iyice bozulacakti. Resimler yakinda...

Ben de bugün eurosportta seyrettim yarışları içim gitti valla

Alıntı jasend Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bugün eurosportta seyrettim yarışları içim gitti valla
    Ben sana gidelim dedim .. Bu gece yola çıkalım dedim dedim de dinletemedim ... Sonra dizlerimiz dövdük
    [Lib Tech Attack Banana 2014][Bent Metal Venom][ThirtyTwo Exit] [GoPro Hero3] [Dragon APX]

Hadi gelin sabah gidelim o zaman. Hala karar veremedim Bansko, Borovets,Pamporovo?

Akşf Çok niyetimiz vardı hafif bir gaz lazımdı senin gideceğini bileydim )

Alıntı jasend Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akşf Çok niyetimiz vardı hafif bir gaz lazımdı senin gideceğini bileydim )
    Bugun bolkar yaptim pist kayaklarimla. Pamporovo da kar 2 metreyi asti. Karin cinsinden olsa gerek cok yavaslatiyor ama o bembeyaz ortu miknatis gibi cekiyor insani. Agac aralarini neden sevdiginizi daha iyi anladim.

Sayfa 17/18 İlkİlk ... 715161718 SonSon

Bu Konudaki Etiketler