7-14 Şubat 2015 te Kars Sarıkamış'a gidiyoruz
Sayfa 1/27 12311 ... SonSon
268 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 7-14 Şubat 2015 te Kars Sarıkamış'a gidiyoruz

Standart 7-14 Şubat 2015 te Kars Sarıkamış'a gidiyoruz

Her sene yaptığımız geleneksel Kars Sarıkamış etkinliğimizi bu sene pistin hemen yanı başındaki Çamkar Otel de yapmaya karar verdik.

Daha önceki yıllarda gittiğimiz Kar Otel'e bu güne kadarki hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz. Saolsunlar hizmette hiç bir zaman kusur etmediler. Fakat gelen istekler üzerine bu seneki tercihimiz Çamkar Otel oldu.

7-15 Şubat 2015 tarihlerinde Kars Sarıkamış Çamkar Otel de olacağız.

Rezervasyon için aşağıdaki bilgileri kullanarak Kartutkusu etkinliğine katılmak istediğinizi belirtmeniz yeterli.
    Gerekli yönlendirmeleri Çamkar Otel görevlileri yapacaktır.

İsim:  1.jpg
Görüntüleme: 1441
Büyüklük:  145.4 KB (Kilobyte)

Tam pansiyon , sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri, Kars'tan otel havaalanı transferleri, günlük 15 çıkışlık skipasslar,
    akşam 5 çayları etkinlik dahilindedir.

İletişim için: Sevgi Bülbül
    Mail: camkarotel@gmail.com
    Tlf : 0474 413 65 65 - 413 52 59
    Cep: 0555 864 14 80
    Sabah 08:00 - Akşam 18:00 ulaşabilirsiniz.

Hotel Çamkar Sarıkamış
    Bayraktepe Kayak Merkezi
    36500 Sarıkamış,Kars
    Tel : 0 474 413 52 59-413 65 65
    Fax: 0 474 413 62 42
    camkarotel@gmail.com
    web : Çamkar Otel Sarıkamış'a Hoşgeldiniz || camkarotel.com

Standart Cevap: 7-14 Şubat 2015 te Kart Sarıkamış'a gidiyoruz

Geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiğimiz Sarıkamış Tur'undan fotoğraflar;

https://plus.google.com/photos/11221...025?banner=pwa

Geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiğimiz Sarıkamış Tur'undan videolar;

[www.KarTutkusu.com] Sarıkamış SnowPark Rampa 21.02.2012 - YouTube Rampa Kurulumu

http://www.youtube.com/watch?v=Z3uK8OkVTt8 2011 Yılı Tavla Turnuvası

[www.KarTutkusu.com] Sarıkamış Snowkite - YouTube Emrah Sarıkamış SnowKite

[www.KarTutkusu.com] Karafik Kazaları - YouTube 2010 2011 Yılı Karafik Kazaları

İşte geçtiğimiz tura katılanların yorumlarından kesitler:

istanblues:

ya benim çok ciddi şikayetlerim var... sayıyorum:
    1. siz ne biçim adamsınız, daha bir gün sizsiz geçmedi ama sizi çok özledim!
    2. bu Ankara Hatunu niye bu kadar tatlı? bağımlılık yapıyo vallaha! Kartutkusu Kartutkusu! duymayınca bugün herşey ters gitmeye başladı!
    3. bu tur neden bu kadar kısaydı ben hem size hem de pistlere hiç doyamadım kiiii!
    4. sizinle beraber kaydıktan sonra sizinle bir arada olamayınca ben pistlerden zevk alabileceğimi hiç düşünmüyorum..
    5. NilKa'nın gülüşünü ve benzersiz şarkıları özledim bir an önce buluşup duymak istiyorum. Bağımlılık yaptı bana napim!?
    yanı düzenim filan bozuldu sizin yüzünüzden
    Maverick, sana sonsuz teşekkürker! Bu kadar büyük bi organizasyon yapıp, herhangi bir aksilik yaşamayıp herşeyi o kadar güzel ayarladın ki...tekrar tekrar teşekkür etmek istiyorum!
    Emrah, iyi ki kaymayı sevdin ve siteyi kurdun! Ama bi daha Ayşin'siz gelirsen küserim :P
    Ata Hazar, avukatım, arkadaşım, benim için o havalimanındaki kadınla muhabbete girdiğin için çok saol!
    capeside, Seyirci, CemKa, İlhan, Chun-Li, westblue, Mrs. Seyirci (Necla Sultan), Cengiz....herkeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeessss iyi ki geldiniz!!! Umarım daha çok görüşecez!
    Ayrıca 27. dogum günümü en mutlu doğum günü yaptığınız için ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM!

wonderone:

artutkusu Kartutkusu !!!!!!!

Aylar öncesinde liste yapılmaya başladığında gelmek gibi bir niyetim yoktu, çünkü zaman ne gösterir bilmiyordum. Ama ilk günden son güne kadar gelmem için beni ikna eden ve Sarıkamış'ta mükemmel vakit geçirmemizi sağlayan başta Maverick ve tüm kar tutkusu ailesine binlerce kez teşekkür ederim.
    Tur hakkında hiç bir olumsuz eleştirim yoktur
    Karanlık dere rüyalarımdan çıkmıyor hala bol kar üzerinde gidiyorum...haaa daha çok uçulacak yerler gördüm bir deha kine inşallah
    sizlerle olmak paha biçilemezdi....

iynem:

Sarıkamış-Erzurum, Erzurum-Ankara, Ankara-Karabük ve 16:30 da başlayıp 01:00 de sona eren bir yolculuk....
    Eve giriş halimiz perişan....Ama yüzümde (emrah'ınkine benzeyen ) bir gülümseme....
    Tura katılan tüm Kartutkunlarına, başta bu tur için büyük efor sarfeden Maverick olmak üzere tüm yönetici arkadaşlara, 26 saatlik yolculuğa rağmen neşesinden bir şey kaybetmeyen Seyirciye, muhteşem halayları ile gecemize renk katan otel personeline çok teşekkür ediyorum.
    Hava ve pist koşullarının bizden yana olması Turumuza büyük keyif kattı...
    Havaalanındaki keyifli sohbet için wonderone ve İlhan'a da selamlar..
    Tüm arkadaşlara bu güzel tur için teşekkür ederim.

westblue26:

''söz gümüşse; sukut altındır'' demişler ya tam da öyle olacam bende ve fazla uzatmayacağım...bu ailenin aktif bir parçası olduğumdan beri her geçen gün çıtamızın daha da yükseldiğini ve adımız gibi tutkumuzun da yoğunlaşarak devam ettiğinin hissiyatını bizzat sizinle yaşamamdan duyduğum gururu tarif edemem...
    Sarıkamış 2012 turu hakkında ki düşüncelerime sıra gelince; herhalde VW firmasının sloganından daha net bir tarif olmamaz...
    BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU...
    emeği geçen herkese ve sıcaklığıyla buzlarımızı eriten bütün katılımcılara sonsuz teşekkürler...

atahazar:

Valla bu güzel organizasyonun ardından kurabileceğim tek ve yegane cümle; Bu ailenin bir parçası olmaktan fevkalade memnunum. Özellikle aile tabirini kullandım. Çünkü bir topluluktan, bir gruptan çok daha öte çok daha samimi ve içten insanlardan oluşan bu yapıya aileden başka tabir kullanılamaz.
    Bir diğer dikkatimi çeken ve beni duygulandıran nokta aramızdaki küçük arkadaşlarımız oldu. Bu da bu ailenin nesiller boyunca birlikte hareket edeceğine dair bir ışık oldu. KARTUTKUSU hepinizi çok seviyorum

chun-li:

Herkese merhaba,
    Benim için hem keyifli bir tatil, hem her seviyeye uygun seçeneği olan Sarıkamış pistlerinde bol pratik yapma fırsatı, hem de daha önce tanışmadığım enerji dolu-güleryüzlü forum üyeleriyle tanışma imkanı bir arada süper bir tur oldu. Organizasyon için sevgili Burak başta olmak üzere Emrah'a ve diğer emeği geçenlere, tur boyunca geçirdiğimiz keyifli zamanlar için de tüm katılımcılara teşekkür ederim.
    Otel ve imkanlar konusunda dün hepbirlikte kritik yapmıştık, aynı koşullara daha fazla bedel vermek anlamsız hakkaten. Organizasyon da da hiçbirşey aksamadı bence. Yine-yeni-yeniden keyifli turlara diyorum

sezoztan:

Eşimin çok önceden bu grubu keşfetmesi ve gerçekten de 'tutku' derecesinde saatlerini sitenize harcamaya başlamasıyla böyle bir grubun varlığından haberdar oldum. 'Kar tutkusu ekibi Sarıkamış'a gidiyor, ben de katılmak istiyorum' demesiyle de organizasyona dahil olduk..
    Ama bir sorun vardı, kaymayı bilmiyordum ki
    Organizasyondan 2 hafta önce hemen Palandöken'e çıktık ve 'sabırla' bana önce boardun üstünde durmayı öğretmeye çalıştı. Bu işi hiç yapamayacağımı sandım, boardun üstünde ilk ayağa kalkışımı hatırlıyorum da 'Tanrım kayıyoruuum' duygusu
    Samsun'da yaşayan ben, organizasyonun başlayacağı gün İstanbul'daki iptal edemediğim toplantımı bile yarım güne sığdırıp hallederek, Erzurum uçağına koştum.
    Sarıkamış'a yol alırken, bu işten bu kadar keyif alacağımı inanın hiç sanmıyordum.
    İyi ki katılmışız, güzel planlanmış bir organizasyondu.
    Emeği geçen herkesin eline sağlık.
    Bir de bir dahakine kadar, tam olarak kaymayı öğrenip, sizlerle zirveden inmeyi başarabilirsem, çok çok daha keyifli olacağından hiç şüphem yok..

oneten:

Merhaba değerli Kartutkusu üyeleri, Emrah ve Burak başta olmak üzere, bizlerle ilglilenmek için kendi tatilleri biraz ihmal ettiklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Gerçektenden çok uğraştıkları için biz sakin, problemsiz, bütceye uygun, macera dolu ve çok keyfli tatil geçerdik. Ayrıca bu organizasyona katkısı olan başka arkadaşlara da teşekkür ediyorum.

bombaci mulayim:

etkinlige katilmadan once forumdan kimseyi tanimayan bir insan olarak cekincelerim vardi. 1 haftayi yepyeni insanlarla gecirecek olmak kafamda bir soru isareti yaratti. sonra forumdaki mesajlasmalari, insanlarin birbiriyle iliskikerini ve ozellikle yeni uyelere karsi gosterilen ilgi ve yardimseverligi gorunce katilmaya karar verdim.
    sonrasi corap sokugu gibi geldi. bol eglenceli, bol kazali(malesef), buzlu, bolkarli, gunesli, kar yagisli, tavlali, tekilali super bir etkinlik oldu.
    benim bildigim etkinlikle ilgili basta maverick ve emrah cok ciddi emek harcadi. erzurum ayaginda da baki nin yardimlari dokundu. acikcasi kartutkusu bu etkinligi duzenlemeseydi daha kac yil sarikamis i gormek icin beklerdim bilemiyorum. bu yuzden etkinligi organize eden, kayma konusunda yardimlarini esirgemeyen, iyi vakit gecirmemi saglayan yeni tanistigim tum katilimcilara bol sukran!

Standart Cevap: 7-14 Şubat 2015 te Kars Sarıkamış'a gidiyoruz

Gitmek isteyenler ve Oteli arayıp rezervasyon yapanlar için listeyi başlatıyorum.
    Sıra - İsim - Rezervasyon - Uçak Bileti

1 - Emrah - Yapıldı - Alınmadı

Gitmek isteyenler ve Oteli arayıp rezervasyon yapanlar için listeyi başlatıyorum.
    Sıra - İsim - Rezervasyon - Uçak Bileti

2 - BoarD Delüsü - Yapılmadı - Diyarbakır-dan özel araç ile Ulaşım Saglanacak

2 - BoarD Delüsü - Yapılmadı - Diyarbakır-dan özel araç ile Ulaşım Saglanacak[/QUOTE]
    3 - Ohzman - Yapılmadı - Alınmadı
    Freerider

Haydi bakalım şimdiden heyecan yaptım. Keyifli ve kazasız bir etkinlik olur inş. Sarıkamış'sız bir kış sezonu düşünemiyorum..

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haydi bakalım şimdiden heyecan yaptım. Keyifli ve kazasız bir etkinlik olur inş. Sarıkamış'sız bir kış sezonu düşünemiyorum..
    Bizde KA ailesiz bir sarıkamış istemiyoruz :( iki sezon kayıp listesindesiniz...
    BoarD_Delüsü
    12/12/1984 A Rh(+)

Alıntı BoarD Delüsü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizde KA ailesiz bir sarıkamış istemiyoruz :( iki sezon kayıp listesindesiniz...
    Bir terslik olmazsa bu sene orada olacağım inş. devrem

2 - BoarD Delüsü - Yapılmadı - Diyarbakır-dan özel araç ile Ulaşım Saglanacak
    3 - Ohzman - Yapılmadı - Alınmadı
    4 - CemKa
    5 - NilKa

bu bir gelenektir bozulmaz ona diyecek yok tabi de erzurumun biletleri pek bi ucuz, ordan transfere düşündük biz, geçen yılki yorumlarınızdan hatırladığım kış günü zahmetli olabiliyormuş, uçak saatleri de sıkıntı, diyeceğim şu ki palandökene mi gidilse bu yıl? sarıkamışı acayip merak ediyrz o ayrı..
    ( yine katılma çabalarına başladık,hadi hayırlısı)

Sayfa 1/27 12311 ... SonSon