29 Temmuz 2014 Çeşme Alaçatı Rüzgar Sörfü ve KiteSurf Buluşması
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: 29 Temmuz 2014 Çeşme Alaçatı Rüzgar Sörfü ve KiteSurf Buluşması

Standart 29 Temmuz 2014 Çeşme Alaçatı Rüzgar Sörfü ve KiteSurf Buluşması

Merhaba arkadaşlar,
    Bayramın 2. Günü eşim ile birlikte Çeşme Alaçatı da olacağız.
    Rüzgar Sörfü ve KiteSurf yapmayı planlıyoruz. Gelmek isteyen arkadaşları bekleriz

Standart 29 Temmuz 2014 Çeşme Alaçatı Rüzgar Sörfü ve KiteSurf Buluşması

Bayram da ben de alaçatı da Kitesurf dersi alıcam .. Öğrenirsem beraber yaparız 😂😂 Rüzgarımız bol olsun..hatta şu an Bubisorf okulunda rüzgar bekliyorum .. Öğlen var ama Pazartesi salı rüzgar yok yok yok
    Konu CenkSenyuz tarafından (27-07-2014 Saat 10:40 ) değiştirilmiştir.
    [Lib Tech Attack Banana 2014][Bent Metal Venom][ThirtyTwo Exit] [GoPro Hero3] [Dragon APX]

Standart Cevap: 29 Temmuz 2014 Çeşme Alaçatı Rüzgar Sörfü ve KiteSurf Buluşması

Bayramlasmak için Kartutkusu ailesini bekliyorum .. Rüzgar kelebek etkisi tadında 😂😂😂
    [Lib Tech Attack Banana 2014][Bent Metal Venom][ThirtyTwo Exit] [GoPro Hero3] [Dragon APX]

fun beachteyiz westblue26 ile birlikte Emrah ve CemKa yolda geliyor ..Kayula ve İstanblues için son çağrı ..

Güzel bir gündü, kite acacak kadar rüzgar olmasa da geldiğimiz o kadar yola değdi

Bilenlere sevenlere -->

İstanbul 'da Dünyanın En İyi Kiteboard'cularını konuk ediyoruz .." Burn Kiteboard World Championship 2014" .. pic.twitter.com/VOPrrUlCd7
    Gömülü resim için kalıcı bağlantı

Arkadaşlar geç oldu ama kusurabakmayın durum şoyle; alaçatı active surf okuluyla anlaşma yaptım. Ders almak isteyenler ve ya kiralama yapmak isteyen arkadaşlar bana ulaşırlarsa yardımcı olurum. Ayrıca bir arkadaşımızında alaçatı merkez de butik oteli var fiyatları da uygun ve çok güze bir yer tavsiye de bulunurum.

Sevgiler

Alıntı necatimurat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geç oldu ama kusurabakmayın durum şoyle; alaçatı active surf okuluyla anlaşma yaptım. Ders almak isteyenler ve ya kiralama yapmak isteyen arkadaşlar bana ulaşırlarsa yardımcı olurum. Ayrıca bir arkadaşımızında alaçatı merkez de butik oteli var fiyatları da uygun ve çok güze bir yer tavsiye de bulunurum.

Sevgiler
    Bu yazı bay geçiyorum askER'sel sebeplerle ama ilk fırsatta arayacağım necatimurat😉

''Edep sahibi yediği tokadın sahibini aramaz, sebebini arar...''

''libtech attack banana 2013''
    ''gnu mutant''
    ''thirty two prion ft''