Maverick Board Yaparsa
Sayfa 1/3 123 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Maverick Board Yaparsa

Standart Maverick Board Yaparsa

Merhaba arkadaşlar.

Kısa bir süreliğine dikkatinizi bana vermenizi istiyorum.

Boarda falan başlamadım

Son gün kayaklarımdan birinin altı yırtıldığı ve kiraladığım kayak hız yapmama olanak vermediği için meraktan Syıldırım'lar ile kayak ve boardu değiştik.

Lütfen panik yapmayınız. Son kale burada dimdik ayakta

Ha nasıl kaydığımı soruyorsanız ikinci inişimde düşmedim gibi birşey Kaykaya çok binerdik ve biraz oradan aşinalık vardı.

Ha bundan sonra dener miyim? Evet denerim, çünkü kaykayı çok severdim. Arada dalgasına yaparım. Ama asla kayağın yerini alamaz

Alın bu da videom.

Standart Cevap: Önemli Açıklama

Sanırım bana bir söz hakkı düşüyor :P
    Öncelikle bu forumda yayınlanmış, "şahsım ve board"um yerine "Maverick ve board"umun 2 dakikalık videosunun olmasını protesto ediyor, acilen şahsıma ait klipli mlipli bir çanak videosu vs rica ediyorum
    Daha sonra; kayaktan board'a geçerek ne kadar doğru bir iş yaptığımı ve board'a geçtikten sonra, neden "bir daha zorda kalmadıkça ayağıma kayak takmam" dediğimi bana hatırlatan Maverick'e teşekkür ediyorum.O kadar ki; günün son 3 turu olması itibari ile ilk turdan sonra, Maverick'in board'umu geri vermesi, "ben bu işi sevmedim" demesi için gözlerinin içine bakmama rağmen, o ne yaptı?Bağlamaları çözdüğü gibi koşarak tekrar lift sırasına girdi.Ben de kalan son 2 turda da kayaklarla çanağa girmek zorunda kaldım
    Bir de şeyi hatırladım: Taklalar atarak düşünce kayaklar ayağından fırlıyormuş, çok ilginç geldi ilk anda

Şaka bir yana, güzel bir deneyim oldu.Videoda Maverick'in etrafını sarmış kurtlar gibi dolaşmamız da çok komik olmuş

dag kafeteryasina birlestireyim mi tifocum

Bi de bana sırtını dönüp - senle bütün ilişkilerimi bitiriyorum diyordu buuuuuuu!!!! Bi daha arar mıyım sorar mıyım ben seni?

Standart Cevap: Maverick Board Yaparsa

kayak dünyanın en kolay işi gibi gelir snowboardu ilk denediğinizde, zira zordur, baton yoktur, ayrıca çok risklidir, dikkat edilmesi gerekir. eğlencelidir ama, insana kendini özgür hissettirir. demek ki maverickte özgür olmak istemiş ki bu video şuan önümüzde :D
    A Rh+
    Rossignol District 155
    Rossignol Battle
    Burton İnvader

Alıntı syildirimlar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...ilk turdan sonra, Maverick'in board'umu geri vermesi, "ben bu işi sevmedim" demesi için gözlerinin içine bakmama rağmen, o ne yaptı?Bağlamaları çözdüğü gibi koşarak tekrar lift sırasına girdi.
    burada hiç bahsettiğin gibi bir süreç yaşanmamış sevgili Maverick... Kabul et artık senin de damarlarında dolaşıyor artık bu meret...😍😍😍

Bu mesaj çamaşır makinesi ile gönderilmiştir. (hesap makinesi de olabilir) şaka be şaka iPhone 5 Tapatalk ile...

''Edep sahibi yediği tokadın sahibini aramaz, sebebini arar...''

''libtech attack banana 2013''
    ''gnu mutant''
    ''thirty two prion ft''

Alıntı tarıkaziz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kayak dünyanın en kolay işi gibi gelir snowboardu ilk denediğinizde, zira zordur, baton yoktur, ayrıca çok risklidir, dikkat edilmesi gerekir. eğlencelidir ama, insana kendini özgür hissettirir. demek ki maverickte özgür olmak istemiş ki bu video şuan önümüzde :D
    snowboard ve özgürlük ben hiç ikisini bir arada düşünemedim denedim yapmaya çalıştım yaptığımıda sanıyorum ama kayak ile asla kıyaslayamam özgürlük açısından ama ikisininde yeri ayrı benim önceliğime göre kayak 1 board 2
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Cesur bir açıklama
    Kayakçı yaptığının da söylediğinin de arkasında durur

yalan yok biz de denedik bu turda. İyi bir kayakçının boardu hayli hayli yapabilececeğini göstermek istedik
    ne buluyorlar bu boardda anlamak istedik..
    yorum yaparken "yaptında mı kıyas yapıyorsun" demesinler dedik..
    ve vardığımız netice şudur
    * boardun botu in/ kayak botu out
    * tek bir parça malzeme taşımak in / iki baton ve kayakları taşımak out
    * kayakla lifte binmek in / boardla binmek out
    * kayakla liftten inmek ve beklemden kayabilmek in / boardla liften inip kayakçıları bekleterek board ı bağlamak out
    * batondan da destek alıp negatif eğimli yerleri bile geçmek in / bi kayakçı gelip de yardım etse de şurayı geçsek demek out
    * boardla off-pist yapmak in / kayakla all pists in
    * kayakla hız limitini aşmak in / boardla kayakçıların nasıl süzüldüğünün çekimini yapmak in
    * kayakla yana düşmek in / boardla sacrum (kuyruk sokumu kemiği) üstüne düşmek out

herkesin in leri out ları değişir.. ben benimkileri saydım.. tek tahta, çift tahta.. hakkını verdikten sonra ikisi de güzel.. maksat adrenalin.. maksat keyif yapmak..

yok artık tifoo

Alıntı agapi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok artık tifoo
    Yok artık mııı, adam 2 seneye kalmaz boardçu olacak bak görürsün
    Hatta kayakçıların arkasından atıp tutmaya bile başladı walla

Sayfa 1/3 123 SonSon