Erciyes Pist Haritası - Sayfa 10
Sayfa 10/10 İlkİlk ... 8910
96 sonuçtan 91 ile 96 arası

Konu: Erciyes Pist Haritası

Standart Cevap: Erciyes Pist Haritası

etmeyebilir...

Erciyes te bu sezon 7 tane yeni kayak pisti devreye giriyormuş.

https://twitter.com/erciyeskykmrkz/s...230052866?s=20

açmadıkları pistleri açmaya karar vermiş olmasınlar? kayseri styla [emoji38]

Pistler arası bağlantı yolu yapıp adına pist diyorlar. Bir çok pist bu şekilde kayseride malesef. Güzel pistler de yok değil ama ya kar tutmadığından yada mekanik arızadan sebep açmıyorlar. bir divan bir ottoman açık olmadıktan sonra neyleyim
    Rossignol Sultan 156+

Bu yıl ilk defa tüm pistlere, haritadanda bakayarak çıktım ve kaydım, ancak bir gariplik sezdim;
    Haritadaki pist yapısı ile gerçekteki pistlerin alakası yok, hatta fatmapte gösterilen harita ilede pek bağlantısı yok.
    Mesela hititten üç(1,2,2a) pist gösteriyor ancak mevcutta tek pist var, oda haritadaki üç pistede benzemiyor, yada divandan inişte pistin yarısında ottomandan bağlanıyor görünüyor(18-14 birleşimi) ancak divanın üst istasyonuna yakın yerden bağlanıyor, yada zümrütten kevene bağlantı görünüyor, benmi görmedim yokmu? lifostan hittite geçiş haritada görünmüyor, hittin altından lifosa inişte haritadaki gibi değil
    Bunları benmi yanlış görüş yanlış yorumladım yoksa haritayla pistin alakası yokmu?
    Dağda belli bölgelerde dizili taşlar dikkatimi çekti, bunlar eski pistlerin yerlerimi?
    Birde hitit-lifos arasında pist olmayan yerlerde dizili karlama makineleri var, eski pistmi orası?

Eski halini ve değişimleri bilen varmı?

kayserilinin işine belli olmaz...

Sayfa 10/10 İlkİlk ... 8910

Bu Konudaki Etiketler