Erciyes için otel tavsiyesi
Sayfa 1/8 123 ... SonSon
75 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Erciyes için otel tavsiyesi

Standart Erciyes için otel tavsiyesi

Merhaba,

Pegasus'un iki günlük ucuz bilet cılgınlıgına kapılıp 9-10 ocak için Kayseri bileti aldık. 7 kişiyiz 1 gece kalmakta problem cıkarmıyacak bir otel arıyoruz. Erciyes'e hiç birimiz daha önce gitmedik ,otel tavsiyelerinize açığız.

Teşekkürler
    Quality in Everything We Do...

Ziyaretçi

Standart Cevap: Erciyes için otel tavsiyesi

Alıntı mkelleci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Pegasus'un iki günlük ucuz bilet cılgınlıgına kapılıp 9-10 ocak için Kayseri bileti aldık. 7 kişiyiz 1 gece kalmakta problem cıkarmıyacak bir otel arıyoruz. Erciyes'e hiç birimiz daha önce gitmedik ,otel tavsiyelerinize açığız.

Teşekkürler
    Grand Eras olabilir..

kesinlikle mirada del lago... yeni bir otel... temiz... ve fiyatları diğerlerine göre daha uygundu geçen sene... kimi zaman neredeyse yarı fiyatına geliyordu... acentelerden bir bakın sonra doğrudan oteli arayıp pazarlık yapın... ve unutmayın orası kayseri, sıkı pazarlık yaparsanız fiyatların ne kadar düştüğüne inanamazsınız...
    Konu oliver_han tarafından (20-11-2009 Saat 13:33 ) değiştirilmiştir.

Eğer Asker personeleli iseniz askeriyenin kendine ait yeri var ama sivil iseniz Erciyesin en eski oteli Dedemandır bunun yanısıra Eras ve daha önce karayollarının lojmanları gibi kullanılan ve sonrada tadilat ve büyütme işlerinden sonra Mirada otel olarak hizmete girdiğini biliyorum.

Dedeman yada Mirada yı tavsiye edebilirim.

dostum dedeman kapalı değil mi_ kaç sezondur kapalı. bu sene açıldı mı ki?
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Alıntı Tuni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum dedeman kapalı değil mi_ kaç sezondur kapalı. bu sene açıldı mı ki?
    kapalı diye biliyorum ben de...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle mirada del lago... yeni bir otel... temiz... ve fiyatları diğerlerine göre daha uygundu geçen sene... kimi zaman neredeyse yarı fiyatına geliyordu... acentelerden bir bakın sonra doğrudan oteli arayıp pazarlık yapın... ve unutmayın orası kayseri, sıkı pazarlık yaparsanız fiyatların ne kadar düştüğüne inanamazsınız...
    bir keresinden 1 tl lik kalem pilin pazarlığını yapıp 75 kuruşa aldığına tanık olmuştum..
    siz düşünün arkadaşlar adamlar 1 tl nin bile pazarlığını yapıyorsa asla çekinmeyin her zaman pazarlık yapın kayseride işe yarar
    bence de en güzeli en eygunu mirada. ondan sonra eras. o da çok kaliteli. onun dışındakiler ufak zaten
    asker personaliseniz askeriye de güzel...
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Mirada del lago'da geçen sene kaldık. Şiddetle tavsiye ederim.Hizmet anlayışları süper.
    Aslı Çetinoğlu 02.03.1976
    AB RH
    Bahçeşehir/İstanbul

MİRANDA DEL LAGO hakkında iş yerinden bir arkadaşımda övgü ile söz etti, umarım fiyattada uygun birşeyler cıkarabiliriz orası için.
    Quality in Everything We Do...

Ziyaretçi

tuni gençlik sporun yeri, kamuya açık mı? konforu falan..azıcık anlatır mısın?

Sayfa 1/8 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler