Erciyes Pist Haritası - Sayfa 2
Sayfa 2/10 İlkİlk 1234 ... SonSon
96 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Erciyes Pist Haritası

Standart Cevap: Erciyes Pist Haritası

telesiyej eski sisteme çalışıyor. tek makara var. o yüzden dur kalk çok yapıyor doğal olarak. 2 makara olsa kuşaklı kaya gibi çok hızlı çıkılacak yukarı. o zaman diğer tesislere talep azalır.a ma tabi o sistemi yapmak çok pahalıdır eminim ki
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Alıntı flamenco72 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu halatlar başka yerde atmıyor özel de dahil.. Bir tek orası mı atıyor..O halat olayını bana da anlattılar orda...O zaman bu teknik aksaklıkla ilgili yani yapılan tesisin teknik özellikleri standartlara uygun değil demek ki... Demek ki halatın hafif bir rüzgarda bile atma tehlikesi var...Bu daha da vahim..Sizi temin ederim rüzgar o kadar savurmadığı halde kapatıldı...Pek çok otel müşterisi de konudan şikayet ederek döndüler...Dediğim gibi pist güzel, kaldığım otel de güzeldi ...Ama ben bir kayak tesisine çay içmeye gitmiyorum...Depreme dayanıklı olmayan kamu binalarına şahit oluyorsak bu tesislerde de durum benzeri herhalde..
    haklısınzı bizde şikayetçiyiz budurumda. ama ne yapalım kayseri haklı biraz cimri. para yatırmadan para kazanmak istiyorlar..
    yeni teknolojiyi getirmiyorlar bir türlü
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Konu bağcıyı dövmek değil, ihmalkar ve amaaan bana ne ben paraya bakarım diyen bağcıyı dövmek...

Smile Cevap: Erciyes Pist Haritası

Alıntı Tuni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haklısınzı bizde şikayetçiyiz budurumda. ama ne yapalım kayseri haklı biraz cimri. para yatırmadan para kazanmak istiyorlar..
    yeni teknolojiyi getirmiyorlar bir türlü
    şikayetinizi dile getirdiğiniz için teşekkür ederim...Çünki önemli aksaklıklardan bahsedildiğinde yanlız kaldığınız zaman formu okuyanlar şikayetini yazan kişi hakkında yanlış düşüne biliyorlar...Şikayetlerimizi yazacağız ki düzelsin...Düzelmiyorsa ısrarla düzeltmeyen kişler de ceremesini biraz çeksinler....

tekrar teşekkür ederim

Erciyesteki kar durumu hakkında bilgisi olan var mı ?

Pek parlak değil kar durumu ama kayılıyor.

Ayla, bu haftasonu yapılması planlanan yarışlar hangi pistlerde yapılıyor? Birde bu haritada gördüğümüz en tepe noktalara cıkıp kaymak suanda mümkün mü acaba bilgin var mı?

Teşekkürler.
    Quality in Everything We Do...

Yıllardır hem Erciyes Kupası hem de etap yarışları aynı yerlerde oluyor, bu yıl da farklı olacağını sanmıyorum. Teleskinin 2. etapından çıkınca sol tarafta yarış, bitişi de ara istasyondaki cafe den biraz daha yukarıda sol tarafta oluyor. Üst kısımlarda kayılıyor bildiğim, aşağılarda yarış yapmak pek mümkün olmaz, dümdüz orası.

Alıntı ayla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıllardır hem Erciyes Kupası hem de etap yarışları aynı yerlerde oluyor, bu yıl da farklı olacağını sanmıyorum. Teleskinin 2. etapından çıkınca sol tarafta yarış, bitişi de ara istasyondaki cafe den biraz daha yukarıda sol tarafta oluyor. Üst kısımlarda kayılıyor bildiğim, aşağılarda yarış yapmak pek mümkün olmaz, dümdüz orası.
    aynen bencede öyle olur
    AMA AKSİLİK BUYA ŞEHİRMERKEZİNDEN KAYAK PİSTİNE OLAN OTOBÜS SEREFLERİNİ BU SEZON KOYMAYACAKLARMIŞ YANİ HERŞEY KÖTÜYE GİDİYOR.
    tayfun
    K2-FLOW

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erciyesteki kar durumu hakkında bilgisi olan var mı ?
    valla şuan itibarıyla pist iyi ama snowboardcılar pistin dışına çıkamazlar gibi
    YALNIZ EMRAHCIM ŞEHİRMERKEZİNDEN KAYAKPİSTİNE GİDEN OTOBÜS SEFERLERİNİ BU SEZON KOYMUYORLARMIŞ,HERŞEY KÖTÜYE GİDİYOR OLUMLU BİŞEY YOK YANİ:(
    tayfun
    K2-FLOW

Sayfa 2/10 İlkİlk 1234 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler