Americano Veled-i Snowbordiyeleri :) ( Burton - Resort Vid. )
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Americano Veled-i Snowbordiyeleri :) ( Burton - Resort Vid. )

Standart Americano Veled-i Snowbordiyeleri :) ( Burton - Resort Vid. )

Biri Facebook'ta paylaşmıştı Burton Backcountry diye bir video, devamında Resort videosu geldi ;

18 yaş altı Burton ekibi huzurlarınızda ;

Freerider

Standart Cevap: Americano Veled-i Snowbordiyeleri :) ( Burton - Resort Vid. )

Alıntı Ohzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biri Facebook'ta paylaşmıştı Burton Backcountry diye bir video, devamında Resort videosu geldi ;

18 yaş altı Burton ekibi huzurlarınızda ;
    Americano veledi olmak istedim
    İnsanlar arasında yaşamak zordur çünkü susmak zordur. F. Nietzsche

Arkadaş, bunları izleyince "ben kayıyor muyum?" diye sorguluyorum kendimi.

aa gorusmeyeli bortcu mu oldun tifo?

Genel anlamda kaymaktan bahsettim. Atlıyor, zıplıyor ve uçuyorlar

Adamlar kayiyor, evet hemde cok iyiler lafimiz yok. Ama bir yerden atlaya bilmek icin iyi kaymaktan ziyada dogru olculerde yapilmis rampa onmeli.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Alıntı Tuni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamlar kayiyor, evet hemde cok iyiler lafimiz yok. Ama bir yerden atlaya bilmek icin iyi kaymaktan ziyada dogru olculerde yapilmis rampa onmeli.
    Bizim pistte kendi yaptığımız karadüzen rampaları görsen

rampalarin ustasiyim... tobee...

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genel anlamda kaymaktan bahsettim. Atlıyor, zıplıyor ve uçuyorlar
    Atlıyor, zıplıyor ve uçuyorlar evet,
    3 yaşında başlıyorlar, kas yapıları ona göre gelişiyor..
    ee tabii para çok olduğu için sezon dertleri yok, yaz kış kayak..
    ve en önemli etken aileleri ve aldıkları profosyonel eğitimler.. Atlama mevzusu basit, ama yere nasıl konacağın, havadaki dengeyi nasıl sağlayacağın önemli.. ee buda eğitimden geçer.. Bizim gibi aile desteği olmadan, pro eğitim almadan bodoslamasına 15 yaşnda tesadüf eseri kayağa başlarsan böyle atlama zıplama beklemezsn yani mave hocam O yüzden hayal kurmayalım lütfen.. bize en fazla 3 metrelk rampa yeter.. fazla bile.. bu arada rampada atlama konusunda uzman bi kaç üyemiz var. daggerunion ve fetullah.. sarıkamşta bi kaç figür gösterirler heralde..
    Allah, onlara Türk adını verdi. Ve yeryüzüne hâkim kıldı. ( Divânü Lügati't-Türk ( önsöz ) )

Bilmiyorum bizim ülkemizde pek karşıma çıkmadı ama ne hikmetse yurtdışında çocukların oyun bahçelerinde trambolin genelde oluyor. Hep bu ayrıntı geliyor aklıma bu videoları izleyince. İmkanları var atlamaya zıplamaya çocukluktan başlıyolar zaten birde eğitim aldılarmı böyle oluyolar

He bizde yatakta zıplıyorduk ama o ayrı

Sayfa 1/2 12 SonSon