THY, kayak takımını bagaj ücretsiz taşıma kampanyası başlattı
Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: THY, kayak takımını bagaj ücretsiz taşıma kampanyası başlattı

Thumbs up THY, kayak takımını bagaj ücretsiz taşıma kampanyası başlattı

0 RH (+) İstanbul/Ataşehir
    Kayak:Rossignol Zenith9,5Bağlama: Ross.1s20Baton:LEKI Carbon-TS Bot: Head EzOn6.5Kask:Ross.TOXIC2.0

Standart Cevap: THY, kayak takımını bagaj ücretsiz taşıma kampanyası başlattı

Thy de zaten bir adet kayak ya da snowboard taşıması ücretsiz diye hatırlıyorum.

evet bugün radyoda duydum bende sanki yeni bir şeymiş gibi reklam yapıyorlar...hele ki taşıma fiyatlarına bakın boardum için bilet alırım yan yana yer içer uyur gideriz arkadaş

''Edep sahibi yediği tokadın sahibini aramaz, sebebini arar...''

''libtech attack banana 2013''
    ''gnu mutant''
    ''thirty two prion ft''

hakkın olan kg dan ayrı tutacaklar heralde

Sent from my hiphone from tepetakla

pegasus duyuru yaptı ilanlarında bu yıl...
    sanırım onun için varolan bir şeyi sanki yeniymiş gibi reklam malzemesi yapıyor thy'de...

Alıntı jasend Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hakkın olan kg dan ayrı tutacaklar heralde

Sent from my hiphone from tepetakla
    Ayrı tutuyorlar istersen kayak çantası 30 kg olsun bakmıyorlar yani geçen sene ben sarıkamışa uçarken tartmamışlardı şimdi nasıl bilmiyorum onumuzdeki sarıkamış organizasyonunda öğrenirim

Alıntı free Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pegasus duyuru yaptı ilanlarında bu yıl...
    sanırım onun için varolan bir şeyi sanki yeniymiş gibi reklam malzemesi yapıyor thy'de...
    pegasus daki ilanı ben kaçırmışım nedir içeri ği ?

yurtdışı uçuşlarda fırsat fiyat ve özellikle 'kayak malzemeleri taşıması ücretsiz' vurgulu kampanya başlattı Kasım ayında... :

Yurt Dışında Kayak Keyfi > Kampanyalar > Pegasus Havayolları

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pegasus daki ilanı ben kaçırmışım nedir içeri ği ?
    Emrah ben aradım sordum çağrı merkezinde ki adamlar da çok bilmiyor 13 lira ödüyorsun her takım için içeriği sadece kilodan ayrı tutuyorlar " ısrarlı sorularıma alabildiğim tek mantıklı cevap bu " yani özel taşıma yada bir sigorta durumu yok. Ben satın alıcam bugun giderken sonucu yarın yazarım size.

Alıntı necatimurat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emrah ben aradım sordum çağrı merkezinde ki adamlar da çok bilmiyor 13 lira ödüyorsun her takım için içeriği sadece kilodan ayrı tutuyorlar " ısrarlı sorularıma alabildiğim tek mantıklı cevap bu " yani özel taşıma yada bir sigorta durumu yok. Ben satın alıcam bugun giderken sonucu yarın yazarım size.
    Sonucu bekliyoruz, umariz lehimize bir durumdur

Sayfa 1/2 12 SonSon