Yeni Sezon KarTutkusu Softshell Polarları - Sayfa 22

Sonuçlar: Hangi tasarımı daha çok beğendiniz?

Katılımcı sayısı
33. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kartanesi

12 36.36%
  • Ateş surat

21 63.64%
Sayfa 22/22 İlkİlk ... 12202122
220 sonuçtan 211 ile 220 arası

Konu: Yeni Sezon KarTutkusu Softshell Polarları

Standart Cevap: Yeni Sezon KarTutkusu Softshell Polarları

Sanırım bunun için Unesco'ya başvuruyorsun. Turkçe siteside var ..::UNESCO Türkiye Milli Komisyonu::..

Alıntı westblue26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünya harikaları arasına alınmasını teklif ediyorum. Eminim turistlerin ilgisini çekecektir.

Alıntı tolgademircapar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım bunun için Unesco'ya başvuruyorsun. Turkçe siteside var ..::UNESCO Türkiye Milli Komisyonu::..
    Tolga bey,

Ürünlerle ilgili daha önce yazışmış olduğumuz özel mesajlar malumunuzdur. Foruma TheGovernor nicki ile üye olan kardeşime ait göndermiş olduğunuz ürün (siyah S beden softshell) bedeni küçük geldiği için L beden ile değiştirilmesi için size geri göndermiştim. (Henüz geri dönüşü olmadı. Artık olmasın da zaten)

Siz buna istinaden yazışmamızda kalıpların büyütüldüğünü westblue26 (yani ben) adına beyaz softshelli gönderdiğinizi ilettiniz. Evet ürünüm geldi ama bahsettiğiniz şekilde herhangi bir kalıp büyütülmesi söz konusu değildi ve geri göndermiş olduğum üründen de daha küçük olarak geldi. Ayrıca sebebini sizin kadar işin erbabı olmadığım için bilemediğim bir şekilde sertti. (Ben bu ürünü geri göndermedim)

Ancak bugün bana atmış olduğunuz özel mesajdaki üslubunuz ve bu mesajımın 2-3 sıra üzerinde bulunan sizin yazmış olduğunuz iletinin üslubuna dikkatinizi çekmek istiyorum. Sizinle aynı üslup seviyesine inmemek için yazdıklarımı azami gayret sarfediyorum. Evet 30-40 tane ürün yapmış olabilirsiniz, bunlarla ilgili bize iade garantisi de vermediniz kabul. Ancak üretip bize gönderdiğiniz ürünlerin (özellikle beyaz renkli olanların) ne kadar kullanılabilir olduğunu da ürünlerden alan diğer değerli arkadaşların takdirlerine bırakıyorum.

Hiç böyle bir düşünceye sahip değil iken bu duruş ve söyleminiz üzerine sizinle alışveriş yapmış olmaktan hicap duyuyorum.

Elimdeki S beden beyaz softshelli de iade için size gönderiyorum. Diğer göndermiş olduğum ürünü de istemiyorum.

Lütfen bu ürün elinize ulaştıktan sonra iki ürüne ait ödemiş olduğum ücretlerin iadesini yapınız

Bu konunun takipçisi olamaya devam edecem.

İyi günler...

Bu mesaj çamaşır makinesi ile gönderilmiştir. (hesap makinesi de olabilir) şaka be şaka iPhone 5 Tapatalk ile...

''Edep sahibi yediği tokadın sahibini aramaz, sebebini arar...''

''libtech attack banana 2013''
    ''gnu mutant''
    ''thirty two prion ft''

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    parasını ödemediysen alma
    ödedim... atm den...

Bilemiyorum ki ne cevap vereyim. ""Dünya harikaları arasına alınmasını teklif ediyorum. Eminim turistlerin ilgisini çekecektir"" üslübü sizin hoşunuza gidiyor seviye en üst düzeyde oluyor ama ben bu şekilde yazınca seviyem aşağıda oluyor ve siz bu seviyeye inmemek için azami gayret sarf ediyorsunuz öyle mi?

Gerçekten yazacak bir şey yok sizi üst düzey üslubunuzla ve harika esprilerinizle başbaşa bırakmayı tercih ediyorum.

Hicap duyacak bir şey yok abartacak bir şey de yok beğenmediysen iade eder bedelini geri alırsın diyen benim zaten ama oturupta dalga geçemezsin. Bu kadar basit ve net.

İstediğin konunun da istediğin kadar takipçisi de olabilirsin.

Hesap numarasını atarsan sabah havaleni yaparım.

Arkadaşlar tekrar kesin ve net olarak yazıyorum. Ürünü beğenmeyen olmayan varsa iade etsin ister değiştirelim ister bedelini ödeyelim. Burda ki üslüpta yanlış olan nedir ?

bu gönül işi yardımcı olalım dedim bir sürü sorun BLG gibi bende zaten ağzımın payını aldım bir daha zaten aman ...

Alıntı westblue26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolga bey,

Ürünlerle ilgili daha önce yazışmış olduğumuz özel mesajlar malumunuzdur. Foruma TheGovernor nicki ile üye olan kardeşime ait göndermiş olduğunuz ürün (siyah S beden softshell) bedeni küçük geldiği için L beden ile değiştirilmesi için size geri göndermiştim. (Henüz geri dönüşü olmadı. Artık olmasın da zaten)

Siz buna istinaden yazışmamızda kalıpların büyütüldüğünü westblue26 (yani ben) adına beyaz softshelli gönderdiğinizi ilettiniz. Evet ürünüm geldi ama bahsettiğiniz şekilde herhangi bir kalıp büyütülmesi söz konusu değildi ve geri göndermiş olduğum üründen de daha küçük olarak geldi. Ayrıca sebebini sizin kadar işin erbabı olmadığım için bilemediğim bir şekilde sertti. (Ben bu ürünü geri göndermedim)

Ancak bugün bana atmış olduğunuz özel mesajdaki üslubunuz ve bu mesajımın 2-3 sıra üzerinde bulunan sizin yazmış olduğunuz iletinin üslubuna dikkatinizi çekmek istiyorum. Sizinle aynı üslup seviyesine inmemek için yazdıklarımı azami gayret sarfediyorum. Evet 30-40 tane ürün yapmış olabilirsiniz, bunlarla ilgili bize iade garantisi de vermediniz kabul. Ancak üretip bize gönderdiğiniz ürünlerin (özellikle beyaz renkli olanların) ne kadar kullanılabilir olduğunu da ürünlerden alan diğer değerli arkadaşların takdirlerine bırakıyorum.

Hiç böyle bir düşünceye sahip değil iken bu duruş ve söyleminiz üzerine sizinle alışveriş yapmış olmaktan hicap duyuyorum.

Elimdeki S beden beyaz softshelli de iade için size gönderiyorum. Diğer göndermiş olduğum ürünü de istemiyorum.

Lütfen bu ürün elinize ulaştıktan sonra iki ürüne ait ödemiş olduğum ücretlerin iadesini yapınız

Bu konunun takipçisi olamaya devam edecem.

İyi günler...

Bu mesaj çamaşır makinesi ile gönderilmiştir. (hesap makinesi de olabilir) şaka be şaka iPhone 5 Tapatalk ile...

Merhaba

westblue26 hesap numaralarını bekliyorum takipçisi olacağım demiştin bak senin yerine biz takipçi olduk. Acil verirsen ödemeyi yapalım konu kapansın. Dünde mesaj attım cevap yazmadın.

Polarını almayan iade etmek isteyen değiştirmek isteyen vs var mı?? hafta sonundan sonra 15 gün buralarda olmayacağım kaçtı demesinler sonra

Alıntı tolgademircapar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba

westblue26 hesap numaralarını bekliyorum takipçisi olacağım demiştin bak senin yerine biz takipçi olduk. Acil verirsen ödemeyi yapalım konu kapansın. Dünde mesaj attım cevap yazmadın.

Polarını almayan iade etmek isteyen değiştirmek isteyen vs var mı?? hafta sonundan sonra 15 gün buralarda olmayacağım kaçtı demesinler sonra
    Söz konusu durumu gereğinden fazla uzatmaya doyamıyorsunuz anlaşılan...Neyse gönderdim özelden hesabımı...

''Edep sahibi yediği tokadın sahibini aramaz, sebebini arar...''

''libtech attack banana 2013''
    ''gnu mutant''
    ''thirty two prion ft''

doyumsuz birisiyim ondan olabilir...

Sorunları daha uygun bir lisanla aktarırsak çözüm daha kolay olacaktır arkadaşlar,polarları değiştirmek isteyen küçültülmesini-büyütülmesini veya iade edip parasını almak istteyen arkadaşlar özelden Tolga arkadaşımıza bildirsinler ve bu konu başlığınıda bir an önce kapatalım derim ben..
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Birbirimizi yıpratmaya gerek yok...
    Kalıplar/bedenler ile siyah ve beyaz polarlar arasında malzeme farkından doğan bir anlaşmazlık yaşandığı aşikar. Bunu daha önce Serkan ın yaptığı polarlarda (2.Partide) yaşamıştık ve ben 2 beden büyük gelen polarımı iri bir arkadaşıma hediye etmek durumunda kalmıştım...(Şimdi giydiğim, hanıma aldığım S beden )
    Tolga Bey'in bu konuda bir art niyet taşımadığına ve de taşımasını gerektirecek bir durum olmadığından eminim...İyi niyet ile bu işe aday olmuştur, ancak beklenti karşılanmayınca bir hayal kırıklığı olduğu da malumunuz..
    Ben de eşimin polarını göndermiştim, nick siz olarak daha büyük beden olarak revize edildi. Benim polarım daha sonra geldiği için tekrar iade edip olayı uzatmamak için evde duruyor. ..Bu işten artık kendisinin de zarar edeceğini düşündüğümden geri gönderip revize etmek istemedim...
    Ancak yaptığı işin arkasında durduğunu görmekten büyük memnuniyet duydum...
    Bu olayı tartışma boyutuna taşımayıp, üründen memnun olmayan arkadaşların Tolga bey ile irtibata geçip sorunlarını sakinlikle çözmelerini rica ediyorum..
    Sevgiyle kalın...
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Poları uygun olmayıp iade edip ücretini geri almak isteyen bana özelden yazsın.

Burada ciddi bir sıkıntı mevcut. Şahsım adına bu sorun için herkesten özür diliyorum.

Konuyu kapatıyorum.

Sayfa 22/22 İlkİlk ... 12202122