Sağ ön snowboard da Sol ön kayma egilimi
Sayfa 1/3 123 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sağ ön snowboard da Sol ön kayma egilimi

Standart Sağ ön snowboard da Sol ön kayma egilimi

Kartepe de Snowboard a ilk başladığım günleri hatırladığım da aklıma sağ ön snowboard ile kaymak için debelenirken boardumun sol on kayma eğilimi göstermesiydi. Arkadaşlar ile bunu konuştuğumda bunun bir çok kişide olduğunu fakat sağ ön kaymaya çalışmam ve vazgeçmeme mi söylemislerdi.
    Bir süre bunu yapmakta zorlanmis ama yinede sağ ön insanından vazgeçmedim.
    Bir kac gun sonra bu inadin karşılığını aldım ve sağ on daha rahat gittiğimi fark ettim.
    Bunu niye mi anlattım , buz üstünde kayma, birinin sizi itmesi sonucu hangi ayağınızı one attığınız gibi testlerden sonra doğru yönü bulup o yonde ısrarcı olun. Bu sayede surekli boardun baglama yönünü de degistirip haftalarınızı boşa harcamayın. Doğru yonde ısrarcı olun ve bir kac günde bu işi çözün

Standart Cevap: Sağ ön snowboard da Sol ön kayma egilimi

Benimde aynı şekilde olmuştu sağ ön snowboardta ısrarla sol ön kaymaya çalışmam sonrası arkadaşıma bu boardu sol ön ayarlarmısın ben sol önüm demiştim,açıları değiştirmiştik ve sol ön 1 metre bile gidememiştim daha sonra sağ ön için gösterdiğim azim ile bu şekilde devam ettim bu sezonda inşallah diğer ayağımı kullanmak için kendimi geliştircem
    İnsanlar arasında yaşamak zordur çünkü susmak zordur. F. Nietzsche

Aynen ben de sol ön kaydım benim ki küçük yaşta kaykay yapmamla ilgili diye düşünüyoum boardun üstüne cıkınca direk sol ön devam ettim sonra açıyı dğiştirdik yazın loangboard yaparken de sol ön gidiyorum bazılarımız doğuştan solak galiba

Snowboarda başlarken teçrübeli birisinin yönlendirmesi şart

Boarda başladım bu sezon.
    Hep kendimi sol ön kaymaya şartlamıştım: Buzda kayma, arkadan ittirme testlerinde solu öne atıyordum. O yüzden bağlamayı da sol ön ayarlamıştık. Fakat derse başlamadan hoca "solak mısın" dedi, "değilim" dedim; direk bağlama açılarını değiştirip sağ ön yaptı. 2 günde öğrendim boardu ama hala içimde bir şüphe var: "Sol önde daha mı iyi kayarım acaba?"

Alıntı sméagol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boarda başladım bu sezon.
    Yapma bunu, yapma bunu.

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapma bunu, yapma bunu.
    Birakiniz insanlar istedikleri zevk aldiklari aktiviteyi yapsinlar efenim pistlerde ne kadar az board cu o kadar rahat kayak demek daha ne isteriz

Alıntı necatimurat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen ben de sol ön kaydım benim ki küçük yaşta kaykay yapmamla ilgili diye düşünüyoum boardun üstüne cıkınca direk sol ön devam ettim sonra açıyı dğiştirdik yazın loangboard yaparken de sol ön gidiyorum bazılarımız doğuştan solak galiba

Snowboarda başlarken teçrübeli birisinin yönlendirmesi şart
    Longboard +1 landyachtz Switch
    [Lib Tech Attack Banana 2014][Bent Metal Venom][ThirtyTwo Exit] [GoPro Hero3] [Dragon APX]

longboard +1 santa cruz pin tail😁

Sent from my hiphone from tepetakla

sıçrama ayağınız hangisi ise o önde başlayıp ısrarla devam edin
    o eğilim yeni başlayanlarda oluyor ıstıkrar onemli 😄

Alıntı jasend Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sıçrama ayağınız hangisi ise o önde başlayıp ısrarla devam edin
    o eğilim yeni başlayanlarda oluyor ıstıkrar onemli 😄

Basketbolda sağ turnike atan birinin zıplama ayağı sol ayağı oluyor bu da durumda sol ön kayması NBA tarafından onaylanmıştır
    [Lib Tech Attack Banana 2014][Bent Metal Venom][ThirtyTwo Exit] [GoPro Hero3] [Dragon APX]

Sayfa 1/3 123 SonSon