Kartalkaya-Dorukkaya Lift haritaları. Uydu görünümü ve eşyükselti eğrilerili (izohips) Lift haritası
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kartalkaya-Dorukkaya Lift haritaları. Uydu görünümü ve eşyükselti eğrilerili (izohips) Lift haritası

Standart Kartalkaya-Dorukkaya Lift haritaları. Uydu görünümü ve eşyükselti eğrilerili (izohips) Lift haritası

Uludağ'dan sonra en çok kullanılan diğer bir tesis olan Dorukkaya otele ait liftlerin de haritasını çıkartmak istedim. Daha küçük ama nereye gittiğinizi bilmek her zaman iyidir.

Eş yükselti eğrileri (izohips) sayesinde pistlerin eğimi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Harita boyutları siteye eklemek adına küçültülmüştür. detaylı görmek isteyen olursa büyük halini mail olarak gönderebilirim.

Herkese bol karlı günler... saygılar...
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  

Standart Cevap: Kartalkaya-Dorukkaya Lift haritaları. Uydu görünümü ve eşyükselti eğrilerili (izohips) Lift h

Mail yerine mevcut resmi biraz daha büyük formatta koyabilirmisin..Bu resim çok küçük.
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Standart Cevap: Kartalkaya-Dorukkaya Lift haritaları. Uydu görünümü ve eşyükselti eğrilerili (izohips) Lift h

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mail yerine mevcut resmi biraz daha büyük formatta koyabilirmisin..Bu resim çok küçük.
    fotonun üstünde sağa tıklayıp "resmi yeni sekmede aç" seçeneğine tıklarsanız yüklenmiş boyutunu bulabilirsiniz. o boyut yeterli olacaktır size. ama orjinal büyüklükte olanı isteyen olursa mail atabilirim diye belirttim.

Emeğine sağlık. Gayet verimli bir çalışma olmuş. Bilgisayarıma kaydettim.

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emeğine sağlık. Gayet verimli bir çalışma olmuş. Bilgisayarıma kaydettim.
    teşekkür ederim. uludağ için yaptım, dorukkaya için yaptım. Kartal otel için uydu fotoğrafları flu, onun için yapamadım. Diğerleri için de fırsat bulursam yapacağım. iş görmesine sevindim. Saygılar....