Uludağ yeni başlayanlar
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Uludağ yeni başlayanlar

Standart Uludağ yeni başlayanlar

Arkadaşlar merhaba,

Ben snowboard yapabiliyorum. Uludağ'da arkadaşlarıma (1-2 kişi) snowboard öğreteceğim. Günübirlik gideceğiz. Hangi pist ucuz ve uygundur? Genelde öğrenme pistlerinde baby lift oluyor, telesiyej olursa çok iyi olur, babylift kullanımında sıkıntı yaşayabilirler. Ama olmazsa da mecburen babyliftli piste de gidebiliriz. Ayrıca snowboard kirası için neresi iyi ve hesaplıdır? Teşekkürler

Standart Cevap: Uludağ yeni başlayanlar

ben snowbord yapmadım ama en az eğimli pisti ve telesiyej olması bakımından kervansaray uygun gibime geliyor.hemde tek kart sisteminden ucuza gelir.

Standart Uludağ yeni başlayanlar

Sizin ortak kart sistemine dahil skipasstan almaniza gerek yok. Gunluk 3-5 cikislik t-bar olmayan yani oturularak cikilan telesiyejlerden bilet almanizda fayda var. Bu arada uludagda baby lift yok diye biliyorum.

Kiralama için genelde fiyatlar aynı oluyor. Pazarlığınıza bağlı.

Arkadaşlar Kervansaray otel'in liftini kullandık, otelin altındaki Şampiyon'dan da kiralama yaptık. Herhangi bir sorunla karşılaşmadık. 40 TL'ye 10 çıkış aldım, arkadaşlar biraz fos çıktı, hemen sıkılıp bıraktılar, ben kendim 6 iniş yaptım geri kalan 4'ü ile de onları yukarı çıkardım kafede oturduk filan. Uludağa yalnız biraz daha kar yağması gerekiyor. Şu an durumu çok iyi değil. Arkadaşlar fos çıkmasaydı seçimimiz doğru olacaktı. Yardımcı olan herkese teşekkürler

Alıntı sereze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Kervansaray otel'in liftini kullandık, otelin altındaki Şampiyon'dan da kiralama yaptık. Herhangi bir sorunla karşılaşmadık. 40 TL'ye 10 çıkış aldım, arkadaşlar biraz fos çıktı, hemen sıkılıp bıraktılar, ben kendim 6 iniş yaptım geri kalan 4'ü ile de onları yukarı çıkardım kafede oturduk filan. Uludağa yalnız biraz daha kar yağması gerekiyor. Şu an durumu çok iyi değil. Arkadaşlar fos çıkmasaydı seçimimiz doğru olacaktı. Yardımcı olan herkese teşekkürler
    Güzel geçtiğine çok sevindim sereze
    Her zaman bildiğimiz kadarıyla yardımcı olmaya hazırız..

Alıntı sereze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi vakit geçirmenize sevindim. Sarıkamış'a da bekleriz.

Sarıkamış'a gelmeyi çok isterim ama şu an şartlar müsait değil belki seneye. Kastamonu'da olduğum için her hafta sonu Ilgaz'dayım, Ilgaz'a gelen olursa da ben beklerim