Uludağ pist haritaları. Uydu görünümü ve eşyükselti eğrilerili (izohips) Lift haritası
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Uludağ pist haritaları. Uydu görünümü ve eşyükselti eğrilerili (izohips) Lift haritası

Standart Uludağ pist haritaları. Uydu görünümü ve eşyükselti eğrilerili (izohips) Lift haritası

Herkese merhaba,

İnsanların tarifleri ile bir pistten diğerine geçişin zor olduğunu düşünerek uydu fotoğraflarının üzerine liftleri işaretledim. Bu şekilde nereden nereye ne şekilde geçilebileceği daha kolay anlaşılabilir belki. Yetmedi bir de eş yükselti eğrili (izohips) haritasını çıkartıp üstüne ekledim. Az biraz okumasını biliyorsanız hangi pistin daha dik olduğunu, hangisinin zor, hangisinin kolay olduğunu anlayabilirsiniz diye.

İşte ortaya böyle bir şey çıktı.

Not: Buraya küçülterek yüklemek durumunda kaldım orjinalini olabildiğince yüksek çözünürlükte tutmaya çalıştım ki yakınlaşıp detayları görebilesiniz diye. İsteyen olursa mail olarak atabilirim.

Umarım bir nebze fayda sağlar.
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  

Standart Cevap: Uludağ pist haritaları. Uydu görünümü ve eşyükselti eğrilerili (izohips) Lift haritası

Ozanyenlic super bir is cikartmissin helal, paylasim icin tskler

Standart Cevap: Uludağ pist haritaları. Uydu görünümü ve eşyükselti eğrilerili (izohips) Lift haritası

CemKa nezaketin için teşekkür ederim.

sağlam çalışma, Uludağ pist haritaları çağ atladı sayende

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağlam çalışma, Uludağ pist haritaları çağ atladı sayende
    :D teşekkür ederim...

şimdi 140-150 lira olan turlara iki sene önce on numara sucuk ekmek dahil 90 liraya gittiğimizi düşünürsek, liftlere pervasızca yapılan zam sonrasında bu reklam ve hizmeti hiç haketmiyorlar aslında, haybeye reklamlarını yapıyoruz ama millet onca para verip birde ne nerede eziyeti çekmesinler istedim.

Ellerine sağlık dostum

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

schok iyi de oldu guzel de oldu iyi de oldu tamam mi... tesekkurler...

Uludağ'ı sevemememden midir nedir bir türlü kafamda oturtamıyordum. Güzel çalışma. Emeğine sağlık.