Kayak çorabı tavsiyeleriniz
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
32 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kayak çorabı tavsiyeleriniz

Standart Kayak çorabı tavsiyeleriniz

Arkadaşlar merhaba,
    Aranıza yeni katıldım.
    Bir kaç senedir buzda kayıyorm geçen sene Uludağa ilk defa çıktım yaşım 21.
    Ağacın oraya kadar çıkıp Allah'a emanet kaydım 4-5 düşmeden sonra bir daha düşmedim.
    Kayak çoraplarının önemli olduğunu okudum. Yavaş yavaş daha düzgün yapmak istiyorum. Kayak çorabını internetten alacağım tavsiyeniz var mıdır? Bilmeden almak istemiyorum kayak çorabı diye alıp normal çorap çıkmasın sonra
    Ayrıca bu hafta sonu uludağda liftlerin ücretsiz olduğunu okudum haftaya gideceğim haftayada ücretsiz midir
    Şimdiden teşekkürler.
    Saygılarımla

Standart Cevap: Kayak çorabı tavsiyeleriniz

Ben Decathlon'un sattığı çorapları kullanıyorum. 1 çift ucuz bir çift pahalısından aldım (10 TL - 30 TL)
    Yeni başlayan biri olduğumdan pek farkını anlayamadım, ama nette okuduklarım ayakların kan dolaşımını engellememsi için çok kalın olmayan çoraplar tavsiye ediliyor. Çorap çok kalın oluğ kayak ayakkabısı da sıkınca kan dolaşımı olmadığından ayaklar üşümeye başlıyormuş.

hocam sadece 1 adet bu çoraplardan yeterli oluyor değil mi?

Günübirlikte aşırı bir sıkıntı olmazsa tek çift yeter, ancak her gün için yeni bir çift daha iyidir. Hatta otelde kalıyorsan öğleden sonra bile yenisini giyebilirsin ıslanma olma riskine karşı
    Freerider

Teşekkür ediyorum cevabınız için.
    1 Adet sipariş vereceğim internet üzerinden bu hafta. Günübirlik gideceğim.

Alıntı utku1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ediyorum cevabınız için.
    1 Adet sipariş vereceğim internet üzerinden bu hafta. Günübirlik gideceğim.
    utku slm. Bence kayak corabinin cok onemi var. cinside onemli, kaymamsi, koku yapmamais, ayagi iyi sarmasi ve grekli yerlerde padinkinin olmasi gibi. Freedom | Snowboard, Kaykay ve Sokak Modas | Online sat den aksesuarlar bolumu altinda bulabilirsin bir suru snowboard corabi

Arkadasim kipalarda indirim var kayak corabini 3.50 tl ye aldim superdi ama bayandi )) esime aldim. Birde freedomdan 3 cift seklinde satilan kayak coraplari vardi baya uygundu sanirim 20 tlydi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı ryansheckler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    utku slm. Bence kayak corabinin cok onemi var. cinside onemli, kaymamsi, koku yapmamais, ayagi iyi sarmasi ve grekli yerlerde padinkinin olmasi gibi. Freedom | Snowboard, Kaykay ve Sokak Modas | Online sat den aksesuarlar bolumu altinda bulabilirsin bir suru snowboard corabi
    Alıntı Reciss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasim kipalarda indirim var kayak corabini 3.50 tl ye aldim superdi ama bayandi )) esime aldim. Birde freedomdan 3 cift seklinde satilan kayak coraplari vardi baya uygundu sanirim 20 tlydi

Merhabalar,
    Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim.
    Sitede sadece 2 adet çorap var. Bunlardan hangisini tercih etmeliyim 3'lü çorap seti falanda göremedim :/
    Tekrar teşekkürler

Ben magazadan almistim

Ohzman'ın dediği gibi bir kaç çift olmalı.

Çünkü öğlenden sonra değiştirmek gerekebiliyor. Örneğin konaklamalı kalıyorsam ben öğleden sonraki çorabı sabahtan kaloriferde bekletiyorum.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon