Snowboardcuların bilmesi gereken temel esneme hareketleri - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Snowboardcuların bilmesi gereken temel esneme hareketleri

Standart Cevap: Snowboardcuların bilmesi gereken temel esneme hareketleri

Alıntı MNG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu sene buttering filan deneyeceğim mesela Var mı deneyimi olan önerilere her zaman açığım.
    Bende takmış durumdayım, dün akşam gecenin ikisinde how to videoları izlemeye başaldım
    "Tanrının insana verdiği en büyük ceza akıldır."

en sevdigim hareket... taze waxlanmis kayak ile enfes oluyor...

Cool Cevap: Snowboardcuların bilmesi gereken temel esneme hareketleri

Alıntı CenkSenyuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunları benden başka yapana rastlamadım . Odada esneyip gelen varsa bilemiyorum .Her sportif etkinlikte olduğu gibi stretching şarttır.Esneme hareketleri sakatlık riskini %80 oranında azaltır.Spor sonrasrıda yine aynı hareketler yapılarak kaslar uzatılmalı ve sertlikleri azaltılmalıdır. Bu sayede kaslarda biriken laktik asit daha çabuk giderilecektir ve ertesi güne daha az yorgun kalkacaksınız. Ayrıca 2 çeşit ısınma türü vardır aktif ısınma ve pasif ısınma .Bu iki metodun tek farkı aktif ısınmada patlayıcı kuvvetinizden birşey kaybetmessiniz. Pasif ısınma klasık resimde görülen gibi açma germe hareketleridir. Aktif ısınmayı ise daha detaylı google amcadan ögrenebilirsiniz.

Bittikten sonra Laktik asidi gidermek için esneme gerekiyordu diye biliyorum.Başlangıçta gerdirme bitince esnetme
    keep ridinq every day, all the time and I will be healthy and happy for the rested your life...

Alıntı lazboard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bittikten sonra Laktik asidi gidermek için esneme gerekiyordu diye biliyorum.Başlangıçta gerdirme bitince esnetme
    Haklisin

Sent from my iPhone using Tapatalk
    [Lib Tech Attack Banana 2014][Bent Metal Venom][ThirtyTwo Exit] [GoPro Hero3] [Dragon APX]

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler