Q Sport&Street Kışa Merhaba Partisi Tüm Kartutkusu Ailesi Davetlidir!!! - Sayfa 6
Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
58 sonuçtan 51 ile 58 arası

Konu: Q Sport&Street Kışa Merhaba Partisi Tüm Kartutkusu Ailesi Davetlidir!!!

Standart Cevap: Q Sport&Street Kışa Merhaba Partisi Tüm Kartutkusu Ailesi Davetlidir!!!

Q sport dan ayni performansı ankara lı kartutkusu üyeleri icin ankarada yapmasını bekliyoruz...

Standart Cevap: Q Sport&Street Kışa Merhaba Partisi Tüm Kartutkusu Ailesi Davetlidir!!!

Keyifli bir geceydi Basta Ilker olmak uzere Q sport&Street'e tesekkurler...
    "Tanrının insana verdiği en büyük ceza akıldır."

Harika bir parti organizasyonu gerçekleştiren İlker'e ve Q Sport & Street'e çok teşekkür ederiz.

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harika bir parti organizasyonu gerçekleştiren İlker'e ve Q Sport & Street'e çok teşekkür ederiz.
    Harika olan sizlersiniz. Ayaklarınıza sağlık.

ROME SNOWBOARDS
    Kalıplardan Çık! Hayatın ve Seçimlerin Özgür Olsun!

Hic bir masraftan kaçınılmadigi belli olan QSport partisine katılmış ve kartutkusu olarak hediyeleri kapmış olmaktan cok memnun olduk

Istanbulda simdiye kadar duzenlenen en iyi kışa merhaba partisiydi.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Merhaba,

Geçtiğimiz günlerde alışveriş için gittim mağazasına ama kapalıydı qsportstreet.

Online'a geçtiler diye duydum ama web'de veya instagram'da göremedim.

Dr.Rome ve mağaza hakkında bilgisi olan var mı?

Alıntı norway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Geçtiğimiz günlerde alışveriş için gittim mağazasına ama kapalıydı qsportstreet.

Online'a geçtiler diye duydum ama web'de veya instagram'da göremedim.

Dr.Rome ve mağaza hakkında bilgisi olan var mı?
    Dr. Rome bir kaç gün önce Kar Spor'a geçti norway http://www.qstore.com.tr adresi çalışmıyor galiba.
    Facebook'tan da bak istersen; https://www.facebook.com/Qsportandstreet/?fref=ts

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456