‎14 Aralýk Cumartesi Tek Gece Kartal Otel Konaklama +Ulaþým + 4 Ögün Yemek @225 TL - Sayfa 14
Sayfa 14/14 ÝlkÝlk ... 4121314
140 sonuçtan 131 ile 140 arasý

Konu: ‎14 Aralýk Cumartesi Tek Gece Kartal Otel Konaklama +Ulaþým + 4 Ögün Yemek @225 TL

Standart Cevap: ‎14 Aralýk Cumartesi Tek Gece Kartal Otel Konaklama +Ulaþým + 4 Ögün Yemek @225 TL

Alýntý HopdediX Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Vall sibel haným verilen bilgiler o dogrultuda otel yetkililerinden aldým zaten pazartesiden buzaman kadar günlük sorguladým.Kar var yok degil ama biraz taþlý bir yer oldugundan taþ kar ezildikten sonra taþ örtüsü kapanmadýgý için yetersiz zaten iki üç kere slalom yapsanýz zaten kayak ve boardlarýda parçlarsýnýz.
    Yetersiz karda kimse gitmek istemez..Kartalkaya'yý unutalým..Uludað'dan net bilgi alýnýrsa orasý için program yapabiliriz..kalmalý ve günübirlik,amaç sezonu beraber açmak..! ☺️

Standart Cevap: ‎14 Aralýk Cumartesi Tek Gece Kartal Otel Konaklama +Ulaþým + 4 Ögün Yemek @225 TL

Benim anlamadýðým geçen haftada 35 santimdi kar... Hiç mi artmadý.. bende beklemedeyim
    in the name of ApheX Twin!

Bjorn Leines
    Lashed FT
    Bent Metal Mortal
    http://www.youtube.com/watch?v=5Az_7U0-cK0

kar dengesiz dagilmis... assiri ezmisler...

Bu sabah Dorukkaya..
    Baya düzenleme yapýlmý gibi sanki

Ýsim:  x.jpg
Görüntüleme: 505
Büyüklük:  49.9 KB (Kilobyte)

Ýsim:  X2.jpg
Görüntüleme: 476
Büyüklük:  39.5 KB (Kilobyte)

Ýsim:  X3.jpg
Görüntüleme: 479
Büyüklük:  27.3 KB (Kilobyte)

SPX in sitesinde biraz önce yayýnlanan fotoðrafta sonra ben Dorukkaya ya devam diyorum.

Haftaya bu kar da kalmayabilir. Sonuçta maksat hem kaymak hemde akþam otelde sohbet muhabbet. Bu karýn bize yeteceðine inanýyorum

Ýsim:  1460069_613572855345161_1432575827_n.jpg
Görüntüleme: 477
Büyüklük:  49.9 KB (Kilobyte)

otelle bizde konuþtuk þu an arkadaþlar. on numara kar var. fotoðraflar az sonra yayýnda. emrahý kandýrmýþlar ))

Abi Uludað diyenler bizi çok zora sokar diye düþünüyorum. Varýn gidelim için mis gibi Kartalkaya'ya ha Kartal, ha Dorukkaya.
    Freerider

Alýntý Ohzman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abi Uludað diyenler bizi çok zora sokar diye düþünüyorum. Varýn gidelim için mis gibi Kartalkaya'ya ha Kartal, ha Dorukkaya.
    Hakan Dorukkaya için tur çýktý oradan devam edelim

Konuya Kilit Buradan devam edelim arkadaþlar maden güzel haberler vermiþler
    http://www.kartutkusu.com/forum/turl...naklamali.html

Arkadaþlar,

Turumuzu Dorukkaya otele çevirdik, Kartal Otel için ödeme yapýp Dorukkaya'ya gitmek isteyen tüm üyelerimizin ödemeleri Evora Tur'dan Ulusoy Turizm'e transfer olacak ve sadece aradaki farký ödeyeceksiniz.
    Aþaðýdaki baþlýkta Evora Tur'dan Ahmet Bey zaten bu konuyla ilgili açýklamayý yaptý, kendisine tþk. ediyoruz

http://www.kartutkusu.com/forum/turl...naklamali.html

Sayfa 14/14 ÝlkÝlk ... 4121314

Bu Konudaki Etiketler