İstanbul Üniversitesi Kayak&Snowboard Takımı Yeni Arkadaşlar Arıyor - Sayfa 2
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
38 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: İstanbul Üniversitesi Kayak&Snowboard Takımı Yeni Arkadaşlar Arıyor

Standart Cevap: İstanbul Üniversitesi Kayak&Snowboard Takımı Yeni Arkadaşlar Arıyor

istanbul üniversiteli arkadaşlar var forumda bi ogz ist ünili olması lazım. Birde narçiçeği var ama bu sene henüz foruma uğramadı.
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Standart Cevap: İstanbul Üniversitesi Kayak&Snowboard Takımı Yeni Arkadaşlar Arıyor

Alıntı fdrrkmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hımm, ilk etapta aklıma somut birşey gelmiyor.. Şöyleki benim üniversitede klüp kurup uğraşacak vaktim yok:( Buna vakit ayırmak isteyen kişiler var aslında, o arkadaşlarla bizim teknik-organizasyon-lojistik bilgimizi birleştirirsek ortaya fikirler projeler çıkabilir...
    Baksanıza bizim Üniversitede öğrenci olup foruma üye olan tek kişi benim:SS
    Ama el atılması gereken bir durum bu. Ülkemizde kayağın geleceği daha iyi olsun istiyorsak bu güzel sporla daha geniş kitleler tanışmalı, sonra da bize teşekkür edecekler haberleri yok
    O zaman ilk basta universiteli kartutkunlari gibi bir başlık açarak konuya giriş yapabiliriz diye düşünüyorum. Bu konuyu da benim gibi yaşlılar degil universiteli arkadaslarin açması daha dogru olacaktır

İstanbul Üniversitesi Kayak&Snowboard Kız ve Erkek takımı yaklaşan kış sezonunda yeni takım arkadaşlarını arıyor!

İstanbul Üniversiteli, kar,kış gelsin diye dua edenlerden isen yalnız değilsin, biz bir manga üniversitelin seninle aynı duyguları hissediyor, sezon boyunca yaptığımız hazırlık kampları ve katıldığımız yarışmalarda heyecanımızı paylaşıyoruz.

Üstelik İstanbul Üniversitesi Kayak&Snowboard takımının parçası olmak için daha önce yarışmış veya profesyonel olmana gerek yok. Takım arkadaşımız olmak istemen bizim için en önemli payda.

Hemen irtibata geçmek için:
    5056092660
    5382819979

facebook.com/iuSkiSnowboard
    twitter.com/iuSkiSnowboard

Kayak :Dynastar 8800 Legend - Atomic Race D2 SL 165 - Atomic Race D2 GS 186
    Bağlama :Dynastar Legend - Atomic Race 614 - Atomic Race 614
    Ayakkabı:Fischer Viron Soma 95 - Atomic Redster Pro 130
    Baton :Fischer RC4 Carbon - Atomic Race

illa universiteli illa da istanbul universiteli olmak olmayaydi iyiydi...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    illa universiteli illa da istanbul universiteli olmak olmayaydi iyiydi...
    İstanbul'un en kalabalık üniversitesiyiz, Türkiye'de ilk üçteyizdir. Epey geniş bir yelpazeyiz aslında bir şekilde kıyımızdan köşemizden geçmişsinizdir.
    Fakat spor konusunda eski yılların hantallığı var üzerimizde. Son 3-4 yıldır ölü toprağını atıyoruz. Hal böyle olunca üniversiteye duyuru yapmak biraz zor.
    Biz hem kendi üniversitemizde hem de tüm üniversitelerde bu işin daha ileriye gitmesi için çalışıyoruz.
    Herşeyi geçtim üniversite yıllarında bir üni takımında olmak, kampa yarışmaya gitmek, o arkadaşlıklar, anlayamazsınız
    Bi de tüm bunları kayakla beraber düşünün...
    Not: Açıköğretim Fakültemiz var, seneye kaydolmayı düşünün

hanim izin vermez...

Herşeyi geçtim üniversite yıllarında bir üni takımında olmak, kampa yarışmaya gitmek, o arkadaşlıklar, anlayamazsınız
    Ben anlarmıyım
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Ben de İstanbul Üniversitesindeyim.Kayak yapıyorum ve iyi yarışacağımı düşünüyorum.Kulübe katılmak istiyorum...

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben anlarmıyım
    Seyirci forumdan hatırladığım kadarıyla, sanırım siz özel eğitim kurumunda öğrencilerle ilgileniyor projeler yapıyordunuz? Yanılıyor muyum?

Seyirci forumdan hatırladığım kadarıyla, sanırım siz özel eğitim kurumunda öğrencilerle ilgileniyor projeler yapıyordunuz? Yanılıyor muyum?
    Doğrudur.
    Üniversite yıllarında üniv.takımına girmek yarışmalara katılmak hem çok zordu hemde çok zevkli idi 4 yıl üniv.takımında sporcu olarak yarışmalara katılan biri olarak bu şampiyonaların güzellikleri bir Beden Eğitimi öğretmeni olarak halen aklımdadır
    Sizi eleştirmek için yazmamıştım güzel bir konuya değindiğiniz için esprili bir şekilde güncel tutarak destek vermeye çalışmıştım
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon