Yeni Sezon Malzeme Hazırlıkları - Sayfa 3
Sayfa 3/12 İlkİlk 12345 ... SonSon
114 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Yeni Sezon Malzeme Hazırlıkları

Standart Cevap: Yeni Sezon Malzeme Hazırlıkları

tek katmanla 30 saniye falan dayanirsin...

Alıntı By_SiBoRg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi yazın bile kş alışverişi yapan bi ben varım heralde.. yazın ortasında kar maskesi, kayak pantolonu, mont, gözlük falandır hepsine değişikliğe gitmeye çalıştım. kayakların bakımını bile yazın ortasında götürüp yaptıracaktım.. Yağsın artık şu kar psikolojim bozuldu.. Bu sene sarıkamışta 1 veya 2 gün snowboard deneyecem, becerebilirsem bi sonraki sene satışa getirebilirim sizi... de bana snowboard hocası lazım gözler atahazar da...
    ovvvv ismim geçmiş. Hevesli herkese ders veririm. Yeterki snowboard konusunda kararlı olsun. Başlangıçta yaşayacağı acılara göğüs gerebilsin. Yılmasın Pes etmesin.
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

2 sezondur rampalardan her atladığımda baş parmağımın tırnakları öne çarpıp kopacak gibi oluyordu. İkidir de morarıp düştüler hep. Salomon' un SPK 100 botunun geldiğini gördüm ve düşünmeden aldım. Çok fazla yok. Aynı dertten müzdarip olanlar varsa acele etsinler derim.

İsim:  IMG_20131208_161739.jpg
Görüntüleme: 355
Büyüklük:  485.6 KB (Kilobyte)

Serdenim, özelliği nedir bu ayakkabının?

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serdenim, özelliği nedir bu ayakkabının?
    Aynen bende merak ettim ne özelliği var? Araştırmadan tahmin edeyim, iç astarında tampon benzeri dolgu malzemesi olabilir ..!
    Yavuz Selim’in Sırtında Çıkan Sivilceydi. Sonra Çiban Oldu. Sonra Şiri Pençe Oldu. Ondan Doğanda Süleyman Oldu. Bir Sivilce Hiçbir Şeydir Ama, Ardından Geleni Bilirsen..!

Dostum SCS diye bi teknoloji mevcut. Resimdeki baş parmağın geldiği kısımdaki beyaz parça tamamen esnek (55. saniyede). Sıkıca bastırsan parmağını bile hissedebiliyorsun okadar yumuşak. Devasa rampalardan atlamasam da her inişte parmağım fena acıyordu. Bununla çözmüş olacağım o sorunu sanırım. Aynı sorundan Coşkun da müzdaripti. O da SPK 120 yi kullanıyor bi sezondur. Çok memnun.

SCS (SALOMON CUSHIONING SYSTEM)
    -
    A New generation of Toes cuhioning for riders made of a soft insert on the shell and an oversize liner toe cushioning to ensure protection of the toes while landing big air

Alıntı caspian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ovvvv ismim geçmiş. Hevesli herkese ders veririm. Yeterki snowboard konusunda kararlı olsun. Başlangıçta yaşayacağı acılara göğüs gerebilsin. Yılmasın Pes etmesin.
    Abi ama hani acı yoktuu ))
    Allah, onlara Türk adını verdi. Ve yeryüzüne hâkim kıldı. ( Divânü Lügati't-Türk ( önsöz ) )

Oo çok iyiymiş.

Ama o kısmın yumuşak olması kuvvetin ayakkabıdan kayaklara iletilmesi açısından ayakkabının genel stabil formunda bir düzensizliğe yol açıyor mu acaba? Yani flexibility'de bir bozukluğa diyorum.

İsim:  bfcced1383874984097.jpg
Görüntüleme: 483
Büyüklük:  37.4 KB (Kilobyte)İsim:  nmbbcd1383875048306.jpg
Görüntüleme: 518
Büyüklük:  35.4 KB (Kilobyte)
    Kararsızım.. Sizce hangisi güzel ?
    Allah, onlara Türk adını verdi. Ve yeryüzüne hâkim kıldı. ( Divânü Lügati't-Türk ( önsöz ) )

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oo çok iyiymiş.

Ama o kısmın yumuşak olması kuvvetin ayakkabıdan kayaklara iletilmesi açısından ayakkabının genel stabil formunda bir düzensizliğe yol açıyor mu acaba? Yani flexibility'de bir bozukluğa diyorum.
    Ayağı her açıdan sıktığı için sadece ön taraftaki parmak tarafının yumuşak olmasının hakimiyeti etkileyeceğini sanmıyorum dostum. Sonuçta kayarken standart pozisyonda öne doğru verirken kendimizi bunda da diğer kayak botlarında da parmakların öne teması olmadığından sadece inişlerde devreye giren bi airbag gibi düşünebiliriz bunu sanırım

Sayfa 3/12 İlkİlk 12345 ... SonSon