ULUDAĞ ve KARTALKAYA Kayak Merkezlerindeki ŞİŞİRİLMİŞ fiyatları PROTESTO EDİYORUZ!
Sayfa 1/5 123 ... SonSon
43 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ULUDAĞ ve KARTALKAYA Kayak Merkezlerindeki ŞİŞİRİLMİŞ fiyatları PROTESTO EDİYORUZ!

Exclamation ULUDAĞ ve KARTALKAYA Kayak Merkezlerindeki ŞİŞİRİLMİŞ fiyatları PROTESTO EDİYORUZ!

Arkadaşlar,

Son yıllarda Uludağ ve Kartalkaya kayak merkezlerindeki skipass fiyatlarına olması gerekenden çok daha yüksek oranlarda zam yapılmaya başlandı.

Türkiye içerisindeki (Erciyes , Sarıkamış ) ve yakın komşulardaki skipass fiyatlarının çok üzerinde olan Uludağ ve Kartalkaya merkezlerinin Skipass fiyatlarını protesto ediyoruz.

Aldığımız durumlara göre Uludağ kayak merkezi 4 saatlik skipass fiyatını sadece bu yıl %25 arttırarak 50 lira yapmıştır.
    Aynı şekilde 5 günlük skipass fiyatını %70 arttırarak 255 lira yapmıştır.

Kış sporlarına gönül vermiş kar tutkunları olarak bu fiyatları protesto ettiğimizi bildirmek isteriz.

Birileri bu yanlışı görerek DUR diyebilmeli...

İsim:  Uludag_skipass.jpg
Görüntüleme: 1405
Büyüklük:  250.2 KB (Kilobyte)

Standart Cevap: ULUDAĞ ve KARTALKAYA Kayak Merkezlerindeki ŞİŞİRİLMİŞ fiyatları PROTESTO EDİYORUZ!

Kesinlikle boykot edilmeli

Sent from my iPhone using Tapatalk
    [Lib Tech Attack Banana 2014][Bent Metal Venom][ThirtyTwo Exit] [GoPro Hero3] [Dragon APX]

Standart Cevap: ULUDAĞ ve KARTALKAYA Kayak Merkezlerindeki ŞİŞİRİLMİŞ fiyatları PROTESTO EDİYORUZ!

ben gönderdiğim maili kopyalıyorum:

Sayın Yetkili,

www.uludaginfo.com gibi başarılı bir web site kurma projenizden dolayı öncelikle sizi kutluyorum. Uludağ ile bilgileri bizzat yerinden öğrenmek bu sene önemli bir kazanç olacak. Bu sporu seven bir birey olarak Bu sene pazarlık aşamasındaki 2-3-4 ve 5 günlük fiyatlarınızın sırasıyla; 125-170-210 ve 255 tl. intihar olacağını düşünüyorum.

Anketlere önem verip 10-15 günlük skipass çıkarma davranışınız ne kadar başarılıysa; diğer fiyatlarınız (günlük 70 tl. fiyatınız hariç) son derece başarı olmuş. Pazarlık aşmasında olduğunuz bu fiyatlarda, amacınızın "bağcıyı dövmek değil üzüm yemek olduğunu" düşünmeyi
    can-ı gönülden diliyorum.

Yuhh arkadaş böyle fiyat mı olur yaww
    5 günlük fiyat hele tam bir skandal doğrusu..
    #UludagBoykot

bensiz boykot olmaz bende katılıyorum sizlere
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Dostlar selam,
    Bende boykota katılmak isterim tabi ki.
    Emrah bize bir yol haritası çizer misin?
    Öncelikle nasıl bir yol izliyoruz. Mail atabileceğimiz , konuşabileceğimiz kim veya kimler var?
    Aksiyon planımız nedir?

İyi günler.

Walla teşekküler buna birisinin önderlik etmesi gerekiyordu. İstanbula yakınlık ve kaymaya değilde eğlenmeye gelen arkadaşlarımız otelleri bu şeklide besledikçe fiyatlarda uçuyor..
    Size Erciyesi örnek vermek isterim, TÜRKİYE'NİN YENİ KAYAK MERKEZLERİ adlı başlıktada belirtildiği gibi en büyük olma yolunda ilerledi ve bu yıl artık develi pisti de tamamlanarak yeni oluşturulan oteller bölgesine kayılacak.Geçen sene biten hisarcık hacılar bölgesi pistleri ve bu yıl en eski pistteki (tekir) lift'in sökülüp yenisinin takılmasıyla erciyes uçuşa geçmeye aday.. Erciyeste fiyatlar günlük tüm pistler skiipass kişi başı 25tl öğrenci 15 tl.. Kayak ve board kiralama ise batıya göre çok daha yeni malzemeler 15-25 TL arası..
    Orada da belediyenin koca dağa el koyup fiyatları (yiyecek içecek dahil) aşağı çekmesine ciddi itirazlar var.. Çevre illerden ve yurtdışından gelen Zengin turistler ucuzluktan ve popülasyondan şikayetçi olmaktalar ayrıcalıklı pist istiyorlar.. Bir diğer şikayette her tarafa kar makinası konuldu bunu parası nasıl çıkacak diye
    Biraz reklam gibi oldu diye kızmayın ne işletmeci ne otelciyim sadece öğrenci bir kartutkunu olarak, kaliteli ve bu işi bilen eğlenmeyi seven insanların ilgisini erciyese sarıkamışa çekersek belki bu da bi çözüm olabilir diyorum.. Selamlar..

Erciyes'te yanlış hatırlamıyorsam 25 tl ödemiştim geçen sezon, Uludağ için olması gereken fiyat en fazla 50 tl civarıdır. 70 falan gerçekten çok yüksek

Bu arada Kartalkaya'yı da unutmamak gerekir, bu sene 130-140 isterlerse şaşırmam.

3 Kişilik bir ailenin 5 günlük skipass tutarı 765.- TL bu ülkede uygulanan asgari ücrete oldukça yakın bir miktar.
    Burada bahsi geçmediğine göre, henüz kimse sömestre için rezervasyon yaptırmadı galiba. Otel fiyatları erken rezervasyon indirimine rağmen çok yüksek geldi bana. Monte Baia ve Grand Yazıcı Oteller anlaşmış gibi 4 gece 3 kişi için 3.680.- TL fiyat verdiler. Bir de ulaşım ve kayak kiraları var bunlara ek olarak. Yani bu sene 3 kişilik bir ailenin sömestre tatilinde 4 gece konaklayıp 5 gün kayak yapmasının ortalama maliyeti 5.400.- TL Ağzımdan bir şey kaçırırım diye çekindiğim için yorum yapamıyorum. Genel protestoya katılmakla yetiniyorum.
    0 RH + ( İstanbul )

''Some people bind their snowboards to their feet, while others bind them to their souls.''

Sayfa 1/5 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler