[Uludağ] Otel Önerileri
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: [Uludağ] Otel Önerileri

Standart [Uludağ] Otel Önerileri

Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi 1. ve 2. bölgede çok fazla otel var ve hepsinde kalma imkanımız olmadığı için geçmiş sezonlarda yaşamış olduğumuz otel tecrübelerimizi bu başlık altında paylaşırsak hepimiz için faydalı olacağını düşünüyorum.

Standart Cevap: [Uludağ] Otel Önerileri

Monte Baia: odalar büyük konforlu, yemekler güzel ama tam pansiyon plus çalıştıkları için yemek ve 5 çayı dışında içecekler ücretli. ben çok memnun kalmıştım.

Alkoçlar Zone: geçen sene hafta içi tek kişi farkı almadıklarında dolayı beni kazandılar. odadaki mobilyalar eski ama şikayet edilecek gibi değil.
    havuz sauna var, yemekler idare eder, her şey dahil çalışıyorlar. tek kişi farkı almazlarsa yine kalırım.

Aydın-Yıldız otel: tek kelime ile kalmayın.

Grand Yazıcı: Arkadaşlarım burada 2 yıl kaldılar, tavsiye ediyorlar. winterfestte çoğu sanatçılar bu otelde sahne alıyorlar. bu da tercih için bir sebep olabilir.

Ağaoğlu MyMountain: kartanesi zamanında kalmıştım. o zaman devir dönemindeydi memnun kalmamıştık. ama şimdi Ağaoğlu grubunun elinde yenilenmiş haliyle tercih edilebilir.

ikinci bölgedekiler (monte baia, karinna, ağaoğlu my mountain) yeni ve tavsiye edilir... tabi dönem dönem saçma fiyatlara çıktığında kalmayın...
    birinci bölgeden pist tarafı fahri ve kervansaray, yolun altı ağaoğlu my resort, beceren, grand yazıcı... ağaoğlu ve grand 1nci bölgenin en iyileri tabi biraz tuzlular... kervansaray'da yenileme yaptı fakat merkezi lift sistemine dahil değildi en son... fahri genellikle konaklama fiyatına dahil skipass sunuyor... eskiliğini kamufle eder mi bilemem...
    ne yazık ki alkoçlar'ın hiçbir otelinde kalmayı artık düşünmüyorum... bence kalmayın, kalanı da uyarın... bir dost...

Ağaoğlu'nun 1. bölgedeki otelini tavsiye edebilirim, yemekleri ve odaları çoğu otele göre iyi sayılır.
    Bu sene de 2. bölgedeki My Mountain'ı denemek istiyorum, dış görünüş bakımından bence dağdaki en güzel otel

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne yazık ki alkoçlar'ın hiçbir otelinde kalmayı artık düşünmüyorum... bence kalmayın, kalanı da uyarın... bir dost...

Hocam Alkoçlar hakkındaki bu olumsuz bildirimin sebebini sorabilir miyim? Ben sömestre için 1. Bölge Alkoçlar'a rezervasyon yaptırdım da, nasıl bir hata yaptığımı merak ettiğim için soruyorum. Ben belki 10 yıl önce bu otelde kalmıştım ve oldukça memnun ayrılmıştım aslında. O yıllardan sonra bir revizyon da geçirdiğini biliyorum.

Bir de Atasu Otel hakkında bilgisi veya tecrübesi olan arkadaşımız varsa beni de aydınlatabilir mi lütfen. 30 yıldır Uludağ'a giderim ama bu otel hakkında en ufak bir fikrim bile yok. Konumunu ve hangi piste yayan ulaşımı olduğunu da merak ediyorum.
    0 RH + ( İstanbul )

''Some people bind their snowboards to their feet, while others bind them to their souls.''

Alıntı Bombadillo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Alkoçlar hakkındaki bu olumsuz bildirimin sebebini sorabilir miyim? Ben sömestre için 1. Bölge Alkoçlar'a rezervasyon yaptırdım da, nasıl bir hata yaptığımı merak ettiğim için soruyorum. Ben belki 10 yıl önce bu otelde kalmıştım ve oldukça memnun ayrılmıştım aslında. O yıllardan sonra bir revizyon da geçirdiğini biliyorum.
    tamamen duygusal bir sebep abi... yazın ntv'ye maaile çıkıp yaptıkları açıklamalar... yoksa 1. bölgedekini yanılmıyorsam ya geçen sene ya da ondan önceki sene yenilediler... gerçi yoğun olunca bir takım sıkıntılar yaşanabiliyor ama genel olarak sizi memnun edeceğini düşünüyorum... iyi tatiller...

Karinna yeni ve güzel bir otel, direkt piste bakan oda süperdi.
    Tam pansiyon plus çalışması nedeniyle yemekler dışındaki içecekler ücretli. Kaldığımız dönemde ikinci gün tipi bastırdı, ikinci bölge yolu kapandığı için pazartesi işe gidemedik. Otel yetkilileri kar temizleme aracını çalıştırmadılar..??? Bunun dışında herşey gayet güzeldi.

Kervansaray'da geçen sene kaldım, tam pansiyon olması nedeniyle yemeklerdeki kola 10 TL idi.

Ancak yemekleri çok lezzetli, odalar yenilenmiş fakat küçük. Direkt piste çıkılması ve kendi liftinin ücretsiz olması avantaj, özellikle hafta içi giderseniz ve başlangıç seviyesindeyseniz kullanabilirsiniz. Orta ve üst seviye olanlar ortak skipass almalı, 10dk çıkıp 30 sn aşağı inersiniz..

Burada da küçük bir olumsuzluk yaşadım, kayak odasındaki kayak botlarımın yerinde olmadığını gördüm. Çıkış yapan bir müşteri almış, lobiden ayakkabıları geri getirdiler...

Genel olarak kalınabilir..

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikinci bölgedekiler (monte baia, karinna, ağaoğlu my mountain) yeni ve tavsiye edilir... tabi dönem dönem saçma fiyatlara çıktığında kalmayın...
    birinci bölgeden pist tarafı fahri ve kervansaray, yolun altı ağaoğlu my resort, beceren, grand yazıcı... ağaoğlu ve grand 1nci bölgenin en iyileri tabi biraz tuzlular... kervansaray'da yenileme yaptı fakat merkezi lift sistemine dahil değildi en son... fahri genellikle konaklama fiyatına dahil skipass sunuyor... eskiliğini kamufle eder mi bilemem...

Alıntı capeside Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Monte Baia: odalar büyük konforlu, yemekler güzel ama tam pansiyon plus çalıştıkları için yemek ve 5 çayı dışında içecekler ücretli. ben çok memnun kalmıştım.
    ne kadar vermiştin üstat monte baia'ya. bu sene ben de düşünüyorum. tabi bursa planım olabilirse. iş yoğunluğunu düzenlemeye çalışıyorum.
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Alıntı canverse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne kadar vermiştin üstat monte baia'ya. bu sene ben de düşünüyorum. tabi bursa planım olabilirse. iş yoğunluğunu düzenlemeye çalışıyorum.
    2 sezon önce sezon açılışında orada kalmıştım. fiyatı hatırlamıyorum. tur şirketlerinden güncel fiyatlara ulaşabilirsin.

Allah izin verirse ocak gibi kız arkadaşım ile tatile gideceğiz. Uludağ için otel tavsiyesi olan var mı? Uygun fiyatlı, hem kaliteli hem nezih..

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler