ORDU Çambaşı Kayak Merkezi
Sayfa 1/7 123 ... SonSon
66 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ORDU Çambaşı Kayak Merkezi

Standart ORDU Çambaşı Kayak Merkezi

Arkadaşlar,

Bu sene Ordu Çambaşı Yaylası'nda bulunan yeni bir kayak merkezi daha açılıyor. Karadeniz'in en büyüğü olacak olan merkezde sezonun diğer merkezlere göre daha uzun olacağı öngörülüyor. Şu sıralar hem kara yolları hem de pistlerde yoğun bir çalışma var.
    Karadeniz için güzel bir yatırım olduğunu düşündüğümüz bu kayak merkezi çevre iller için de yakınlık bakımından faydalı olacaktır. Bu arada 2014 yılında Ordu'ya hava alanı açılacağını da unutmamak lazım

Detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz;
    Çambaşı Kayak Merkezi

İsim:  kartutkusu.jpg
Görüntüleme: 4339
Büyüklük:  62.0 KB (Kilobyte)

Standart Cevap: ORDU Çambaşı Kayak Merkezi

Dileriz bu sezona yetiştirirler
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Çambaşı Kış Sporları Kayak Merkezi Çalışmaları
    07 Kasım 2013 Perşembe 12:21

Çambaşı Kış Sporları Kayak Merkezi inşaatında bin 100 metre uzunluğundaki M1 telesiyej hattının montajının büyük bölümü tamamlandı.
    Çambaşı Kış Sporları Kayak Merkezi inşaatında bin 100 metre uzunluğundaki M1 telesiyej hattının montajının büyük bölümü tamamlandı.

Yapım işi Kabadüz Kaymakamlığı'nca yürütülen Çambaşı Kış Sporları Kayak Merkezi telesiyej montaj çalışmaları hızla devam ediyor. Kabadüz Kaymakamlığı Köylerine Hizmet Götürme Birliği Müdürü Yakup Karataş, Çambaşı Kayak Merkezi'nde devam eden çalışmaları değerlendirerek Bin 100 metre uzunluğundaki M1 telesiyej hattının montajının büyük bölümünün tamamlandığını söyledi.

Kayak severlere sahayı açmak için aralıksız çalışmaların sürdüğünü belirten Karataş, “Çambaşı Kış Sporları Kayak Merkezi projesinde yer alan iki etap telesiyej hattından birinci etabın telesiyej montaj çalışmaları büyük ölçüde tamamlandı. Bunun yanında ikinci etap telesiyej hattında da çalışmalar aralıksız devam etmektedir” dedi.

Karataş, telesiyej ve merkez içerisinde yer alan sosyal tesislerin inşaatlarıyla birlikte kayak merkezinin ortaya çıktığını sözlerine ekledi.

İsim:  cambasi-kis-sporlari-kayak-merkezi-calismalari-IHA-20131107AW000131-1-t.jpg
Görüntüleme: 2363
Büyüklük:  52.7 KB (Kilobyte)

İsim:  cambasi-kis-sporlari-kayak-merkezi-calismalari-IHA-20131107AW000131-2-t.jpg
Görüntüleme: 1832
Büyüklük:  66.0 KB (Kilobyte)

İsim:  cambasi-kis-sporlari-kayak-merkezi-calismalari-IHA-20131107AW000131-3-t.jpg
Görüntüleme: 3276
Büyüklük:  63.0 KB (Kilobyte)

Kaynak: IHA

Ekleme Tarihi: 07.11.2013 10:14, Son Güncelleme: 07.11.2013 12:21

fotolara bakılırsa bu sezon zor görünüyor benim tahminim bu yönde dilerim tahminimde yanılırım
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fotolara bakılırsa bu sezon zor görünüyor benim tahminim bu yönde dilerim tahminimde yanılırım
    Bu sene önce yıldıztepe yi bir görelim...
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı Berat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene kısmetse Kayak federasyonu üyesi ve kayak hakemi,antranörü olarak ordu kayak klubü ile orduda olacağım ve faliyet planlarımızı hazırlamış bulunmaktayız.Bu seneye 2 telesiyejinde montajı yapılmakla birlikte m1 sadece açılacaktır.Tesis tüm kontrolü ise valilik,il özel idare ve belediye başkanlarınca bizlere bırakılmıştır.Konu hakkında bilgi edinmek isteyenlere yardım etmekten memnuniyet duyarız...
    Bende bu sene sömestr tatilinde eğer eşimin memleketi suşehrine gidecek olursam çambaşı ve erzincana gitmeyi düşünüyorum, yaylada konaklama için yerler varmıdır bilginiz var mı ?

HTC One SV cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Alıntı Berat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene kısmetse Kayak federasyonu üyesi ve kayak hakemi,antranörü olarak ordu kayak klubü ile orduda olacağım ve faliyet planlarımızı hazırlamış bulunmaktayız.Bu seneye 2 telesiyejinde montajı yapılmakla birlikte m1 sadece açılacaktır.Tesis tüm kontrolü ise valilik,il özel idare ve belediye başkanlarınca bizlere bırakılmıştır.Konu hakkında bilgi edinmek isteyenlere yardım etmekten memnuniyet duyarız...
    Berat, kayaktaki ısrarını şimdi anladım...Tebrik ederim...
    Bu görev sezon boyu devam edecek mi? Yoksa ziyaret şeklinde mi?

Friedrich Nietzsche

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene önce yıldıztepe yi bir görelim...
    yıldıztepe nin yeni açılan pistleri tam sana göre onu söyleyeyim cidden
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yıldıztepe nin yeni açılan pistleri tam sana göre onu söyleyeyim cidden
    Hocam, pistin açılışını beraber yapalım..

Friedrich Nietzsche

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam, pistin açılışını beraber yapalım..
    Valla ben de gelirim, merak ediyorum oraları..

Sayfa 1/7 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler