Davraz Fiyat listesi - Sayfa 6
Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
56 sonuçtan 51 ile 56 arası

Konu: Davraz Fiyat listesi

Standart Ynt: Davraz Fiyat listesi

hani yeni resimler? son giden varmı?
    snow up your life.......

Alıntı roxy Nickli Üyeden Alıntı
    vallah haklısınız !!!!!!
    biz de kayak odasında biraz problem yaşadık.
    yeni sahibi biraz m.......... :P
    kiraliyan arkadaş(meslek fotorafci miş)
    daha ne beklersin?
    bu konu da yorum sizin. şikayet edin
    aynen katılıyorum sömestre tatilinde gitmiştim davraza.
    o dediğiniz fotograçı bir yana baska bir görevli ayak numaramı sordu 39 dedim amerikan numarasıyla 6 6.5 oluyo dedim bazı botlarda o numara var diye. çocuk yanıma geldi. kolumda saat vardı. baktım ve çalışan çocuk bana botları tam olarak 34 dakikada giydirmişti..o neyse botu giydikten sonra adam boardunu al dedi..halbuki ben daha boy bile söylememiştim adam direk 150 cm board verdi. boyuma ve kiloma göre bana uygun board 45 47 arası..daha kısası yokmu dedim ve orda oldugunu gördügüm halde sormuştum keske sunu istiyorum deseymişim..adam resmen defol dermişcesine yok kardeşim ya diyerek tersledi bütün herkes bana baktı o anda resmen paramla rezil oldum adama da lanet ettim o zihniyette bi adamı oraya koyanda hata

Alıntı roxy Nickli Üyeden Alıntı
    hani yeni resimler? son giden varmı?
    dün oradaydım, tüm pistler açık havada harikaydı, sezonun en güzel günüydü diyebilirim. resim mevcut fakat boyut biraz fazla geliyor sanırım : )

Standart Cevap: Davraz Fiyat listesi

otel fiyatları ne peki sireneye bir türlü ulaşamıyorum yeni yıl için grup fiyatı alacaktım ulaşamadım adamlara...ayrıca geçen sene haftasonu kişibaşı 250 fiyat üstelik yeni yıl falan da değil normal haftasonu diye okumuştum forumun tekinde böyle fiyatları vereceklerse uludağa giderim daha iyi ben antalyaya yakın 10-15kişilik gruba yeni yıl için planlıyordum ama muhatabım yok kar kalınlığını bilen yok anlamadım bu işi bilen birileri varsa lütfen bana bilgi versin

merhaba orasası artık isperia hotel
    Isperia Davraz Hotel ordan ulaşabilirsiniz ayriyetden indirim yapiyorlar olmazsa saklıkent den de fiyaliste var.
    snow up your life.......

Alıntı roxy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba orasası artık isperia hotel
    Isperia Davraz Hotel ordan ulaşabilirsiniz ayriyetden indirim yapiyorlar olmazsa saklıkent den de fiyaliste var.
    bilgi için teşekkürler

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456