Sakarya'dan Ulaşım
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Sakarya'dan Ulaşım

Standart Sakarya'dan Ulaşım

1 kış sezonu tam olarak Sarıkamış'da kayak yaptım çok profesyonel olmasada kayabiliyorum. Şimdi ise yolum Sakarya'ya düştü buradan kartepeye giden arkadaşımız var mı ? Ulaşım nasıl sağlanır, askeriyeye bağlı kayak tesisi gördünüz mü ?

Standart Cevap: Sakarya'dan Ulaşım

kartepede kış eğitim merkezi bulamazsın.Ordaki pistler tamamiyle Greenpark otelin kontrolünde. Ayrıca haftasonu mangalcıların akınına uğradığı için aşırı kalabalık oluyor ve liftler yetersiz. Adam gibi kayabilmek için haftaiçi gitmen gerekir. Anca nöbet gününün ertesi günü Uykusuzluğu göze alabilirsen. Sana en yakın kış eğitim merkezi Uludağ da var.
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Alıntı caspian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kartepede kış eğitim merkezi bulamazsın.Ordaki pistler tamamiyle Greenpark otelin kontrolünde. Ayrıca haftasonu mangalcıların akınına uğradığı için aşırı kalabalık oluyor ve liftler yetersiz. Adam gibi kayabilmek için haftaiçi gitmen gerekir. Anca nöbet gününün ertesi günü Uykusuzluğu göze alabilirsen. Sana en yakın kış eğitim merkezi Uludağ da var.
    İlla haftasonu olacak değil aslında ben kayak zevkini alayım benim için yeterlidir. Zaten öğrenciyim kendi maddi durumum ne kadar yeterli gelirse ona göre gideceğim belki bir sefer belki 2-3 sefer. Öğrenci olduğum için nöbet gibi bir sorunum yok. Sanırım 1 ay para biriktirip 2-3 günlüğüne uludağa kalmalı gitmek maddi açıdan zorlayacak olsa da en uygun ve en keyifli çözüm gibi görünüyor.

alirsin daha yasin genc... bir de su mesajlarda hep koyu karakter kullanmamaya ozen gosterelim lutfen...