KARTEPE HAFTA İÇİ GÜNÜ BİRLİK NASIL ARKDAŞLAR BİLGİSİ OLAN LÜTFEN....
Sayfa 1/7 123 ... SonSon
62 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: KARTEPE HAFTA İÇİ GÜNÜ BİRLİK NASIL ARKDAŞLAR BİLGİSİ OLAN LÜTFEN....

Standart KARTEPE HAFTA İÇİ GÜNÜ BİRLİK NASIL ARKDAŞLAR BİLGİSİ OLAN LÜTFEN....

kartepeye kendi aracımla hafta içi günü birlik gitmek istiyorum kayakçılar için nasıl olur acaba bilgisi olan arkadaşlar yazabilirmi nelere dikkat etmeliyiz
    SNOWBOARDA İNAT KAYAK

Standart Ynt: KARTEPE HAFTA İÇİ GÜNÜ BİRLİK NASIL ARKDAŞLAR BİLGİSİ OLAN LÜTFEN....

kartepeye günü birlik gitmek hafta içi vakti olanlar için kesinlikle daha mantıklı. Hafta sonu telesiyejlerde inanılmaz yoğunluk oluyor ve daha pahalı.gün boyunca kaydıktan sonra araba kullanmak biraz yorucu olaibliyor ama yinede gidilicekse hafta içi tercih edilmeli. aracında 1 kişilik 1 de snowboard için yer olursa bostancıdan katılabilirim. hem benzini paylaşırız.
    don't let your fears stand in the way of your dreams...

Standart Ynt: KARTEPE HAFTA İÇİ GÜNÜ BİRLİK NASIL ARKDAŞLAR BİLGİSİ OLAN LÜTFEN....

EVET BENDE ÖLE DÜŞÜNMÜŞTÜM KARDEŞİM ÇOK SAĞOL GİDİNCE BOŞ YER OLURSA MUTLAKA HABER VERİRİM KANGOO VAR BİZDE 7 KİŞİ RAHAT GİDİYOOO :D KAR AŞKINA
    SNOWBOARDA İNAT KAYAK

hayırlı uğurlu olsun o zaman kar dünyası ve kar tutkusuna hoşgeldin
    don't let your fears stand in the way of your dreams...

HOŞBULDUK MÜKEMMEL Bİ YER
    SNOWBOARDA İNAT KAYAK

kartepe onumuzdeki pazartesi-perşembe arası kar durumu nasıl ki ?!?! ona gore hafta ici kalmalı kartepe dusunuorm ..
    board ---------- burton clash 07 -----<br />&nbsp; baglama-------- burton freestyle---------- <br />bot -------------- burton tribute------------------

6 günlük hava tahmini vardı yukarıda heralde orayı inlemeliyiz
    SNOWBOARDA İNAT KAYAK

baktım ona zaten .. orada taze kar gorunmuo yagacak anladıgım kadarıyla bu aralar giden gelen varsa smdiki durumu soruorm
    board ---------- burton clash 07 -----<br />&nbsp; baglama-------- burton freestyle---------- <br />bot -------------- burton tribute------------------

hmmm ben gitmedim inan evet arkadaşlar giden varsa durumdan haberdar ederse bizi sevinirim
    SNOWBOARDA İNAT KAYAK

hafta içi gitmek hem fiyat hem kalabalık olmaması açısından bence en uygun zaman..ama giteden otelden pist ve kar durumunu sormakta fayda var.
    everything is ok!<br />istanbul-maltepe

Sayfa 1/7 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler