KARTEPE HAFTA İÇİ GÜNÜ BİRLİK NASIL ARKDAŞLAR BİLGİSİ OLAN LÜTFEN.... - Sayfa 7
Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
62 sonuçtan 61 ile 62 arası

Konu: KARTEPE HAFTA İÇİ GÜNÜ BİRLİK NASIL ARKDAŞLAR BİLGİSİ OLAN LÜTFEN....

Standart Ynt: KARTEPE HAFTA İÇİ GÜNÜ BİRLİK NASIL ARKDAŞLAR BİLGİSİ OLAN LÜTFEN....

Alıntı Indie Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar kartepede haftaiçi az insan olunca liftin uzun olanını açmıyorlar gibi bir durum oluyor mu sahiden? Bu arada salı yada çarşamba günü günübirlik gitmeyi planlıyorum hava durumuna göre ... arabada kar lastikleri mevcut... 2 kişi daha alabilirim beraber kayarız sıkılmayız düşünenler varsa konuşalım....
    Yok az insan olunca değil de, Kartepe pistinde kar sıkıntısı olunca açmıyorlar. Bu kar yağışında sorun kalacağını sanmıyorum, ayrıca sömestr dönemi olmasından mütevellit pistlerde az insan olacağını da hiç sanmıyorum.
    Wake me up when november ends...<br />Thank you for snowboarding!<br />Beni övmeyi bırakınız, gelecek için neler yapacağız onları söyleyiniz... Mustafa Kemal Atatürk

Standart Ynt: KARTEPE HAFTA İÇİ GÜNÜ BİRLİK NASIL ARKDAŞLAR BİLGİSİ OLAN LÜTFEN....

perşembe-cuma gidecek olan varsa bostancıdan kaynak yapabilirim boardum ve ben bir kez daha bu bütünlemelere küfür ediyorum ayrıca bu arada ben kocaeli umuttepedeyim şu an nerdeyse burası bile kaymalık oldu
    don&#39;t let your fears stand in the way of your dreams...

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567

Bu Konudaki Etiketler