KARTEPE HAFTA ÝÇÝ GÜNÜ BÝRLÝK NASIL ARKDAÞLAR BÝLGÝSÝ OLAN LÜTFEN.... - Sayfa 7
Sayfa 7/7 ÝlkÝlk ... 567
62 sonuçtan 61 ile 62 arasý

Konu: KARTEPE HAFTA ÝÇÝ GÜNÜ BÝRLÝK NASIL ARKDAÞLAR BÝLGÝSÝ OLAN LÜTFEN....

Standart Ynt: KARTEPE HAFTA ÝÇÝ GÜNÜ BÝRLÝK NASIL ARKDAÞLAR BÝLGÝSÝ OLAN LÜTFEN....

Alýntý Indie Nickli Üyeden Alýntý
    arkadaþlar kartepede haftaiçi az insan olunca liftin uzun olanýný açmýyorlar gibi bir durum oluyor mu sahiden? Bu arada salý yada çarþamba günü günübirlik gitmeyi planlýyorum hava durumuna göre ... arabada kar lastikleri mevcut... 2 kiþi daha alabilirim beraber kayarýz sýkýlmayýz düþünenler varsa konuþalým....
    Yok az insan olunca deðil de, Kartepe pistinde kar sýkýntýsý olunca açmýyorlar. Bu kar yaðýþýnda sorun kalacaðýný sanmýyorum, ayrýca sömestr dönemi olmasýndan mütevellit pistlerde az insan olacaðýný da hiç sanmýyorum.
    Wake me up when november ends...<br />Thank you for snowboarding!<br />Beni övmeyi býrakýnýz, gelecek için neler yapacaðýz onlarý söyleyiniz... Mustafa Kemal Atatürk

Standart Ynt: KARTEPE HAFTA ÝÇÝ GÜNÜ BÝRLÝK NASIL ARKDAÞLAR BÝLGÝSÝ OLAN LÜTFEN....

perþembe-cuma gidecek olan varsa bostancýdan kaynak yapabilirim boardum ve ben bir kez daha bu bütünlemelere küfür ediyorum ayrýca bu arada ben kocaeli umuttepedeyim þu an nerdeyse burasý bile kaymalýk oldu
    don&#39;t let your fears stand in the way of your dreams...

Sayfa 7/7 ÝlkÝlk ... 567

Bu Konudaki Etiketler