Sizlere Snowboard Hakkında Kötü Haber
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Sizlere Snowboard Hakkında Kötü Haber

Standart Sizlere Snowboard Hakkında Kötü Haber

Bildiğinz gibi mall of istanbul"a snowpark gibi bir sistem yapılacağını sanıyorduk.Bilmeyenler varsada öyle bir konu vardı.Ben gittim sordum ve öyle birsey yokmus.Kötü haber budur artık yazın karsızsınız wakeboardla idare edeceğiz.İyi günler dilerim herkeze

Standart Cevap: Sizlere Snowboard Hakkında Kötü Haber

Alıntı DevayLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bildiğinz gibi mall of istanbul"a snowpark gibi bir sistem yapılacağını sanıyorduk.Bilmeyenler varsada öyle bir konu vardı.Ben gittim sordum ve öyle birsey yokmus.Kötü haber budur artık yazın karsızsınız wakeboardla idare edeceğiz.İyi günler dilerim herkeze
    Ben pek anlayamadım bu dediğinizi. Ama Mall of istanbul'dan çok önce Beylikdüzü(Esenyurt) Torium AVM'de Snowpark açıldı zaten. Yani yazın snowboard yapamayacaksınız diye bir şey yok. Hatta sezon daha açılmadan kasım ayında big air(Atlama yastığı) getirdiler çok güzel bir deneyim bence. Yer olarak küçük olduğundan pek tatmin etmesede yinede farklı bir alternatif hala
    www.facebook.com/ulupinarcan

Bataleon Disaster / Switchback / Deeluxe Alpha / Dragon Rogue / Burton White C. Jacket / Analog Jean Pant

Standart Cevap: Sizlere Snowboard Hakkında Kötü Haber

Alla alla, haberlerde falan da çıkmıştı oysaki 120 metrelik pistten falan bahsediliyordu
    Freerider