2013-2014 Kayak Sezonu Açılıyor - Sayfa 4
Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
37 sonuçtan 31 ile 37 arası

Konu: 2013-2014 Kayak Sezonu Açılıyor

Standart Cevap: Re: 2013-2014 Kayak Sezonu Açılıyor

uludağda şu an kar var kayıyorum uludağ marmaris büfede yemek molası verdim tüm telesiyejler çalışıyor ikinci bölgede rüzgar kesilirse maden liftini de açacaklarmış. çok yoğun kar yağışı var araçla geliyorsanız zincirsiz gelmeyin ben zinciri kırdım kayışta koptu
    Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,
    yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.
    Bu yüzden halatlarını söküp at.
    Güvende olduğun limandan ayrıl.
    Yelkenlerini rüzgarla doldur.
    Araştır. Hayal et. Keşfet.

Bugünün gazetesi ile liftlerin önünde çekilmiş bir foto paylaşsan şaka yapmadığınıdan emin olsam
    Alıntı snowrock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uludağda şu an kar var kayıyorum uludağ marmaris büfede yemek molası verdim tüm telesiyejler çalışıyor ikinci bölgede rüzgar kesilirse maden liftini de açacaklarmış. çok yoğun kar yağışı var araçla geliyorsanız zincirsiz gelmeyin ben zinciri kırdım kayışta koptu

Standart Cevap: 2013-2014 Kayak Sezonu Açılıyor

veriler 14-15 aralıkta sezon açılır gibi gösteriyor. havaların sıcak gittiğine bakmayın 20 kasımdan sonar herşey değişiyor şu anki göstergelere göre..

Alıntı mustafazey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    veriler 14-15 aralıkta sezon açılır gibi gösteriyor. havaların sıcak gittiğine bakmayın 20 kasımdan sonar herşey değişiyor şu anki göstergelere göre..
    20 KAsım sonrası bilgilere nereden ulaşıyorsun mustafazey, paylaşabilirsen sevinirim..

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 KAsım sonrası bilgilere nereden ulaşıyorsun mustafazey, paylaşabilirsen sevinirim..

Uludag December Weather 2013 - AccuWeather Forecast for Bursa Turkey burda 30 gunluk var ama bakınca sinirleniyorum

Standart Cevap: 2013-2014 Kayak Sezonu Açılıyor

Hava henüz bursada soğumadı bile, dağın yamacındayım her sabah işin stresinden çok kar yağmamasına icerliyorum. 26 kasıma tik attim, bakalım ....
    option mirror '07
    option ronson bindings
    thirtytwo prospect
    (10 yıldır aynı evet )

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234