Bunlara Dikkat et! - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Bunlara Dikkat et!

emirgiresunlu
    Ziyaretçi

Standart Ynt: Bunlara Dikkat et!

Alıntı altug123 Nickli Üyeden Alıntı
    he unutmadan sabah uyandığımda okula gidemez haldeydim kolumu bile kıpırdatamıyordum bunada temkinli olmanızı öneririm =)
    o her sene ilk board yaptığımda bana da oluyor vücut 3 ay spor yapıp 9 ay yatınca hamlıyor. snowboard diğer sporlara da pek benzemiyor

yalnız arkaya düşme işini ben beceremiyorum iki kere düştüm ve ikisinde de el bileğimi üstüne düştüm ve bileğimi incittim.. ama yılmak yok
    Emir Genç -- İstanbul<br />Öğrenci -- Uludağ Üniversitesi

korumalı eldiven ve kask kulanıyorum ve özellikle öneriyorum arkadaşlar....
    Atomic Axum 156

Standart Cevap: Bunlara Dikkat et!

ahh ahhh... snowboardun düşmesi hiç bişeye benzemez kayakta düşerdim iki başımı okşarlardı geçerdi ama ne kadar bilsenizde kaza geliyorum demiyor işte geçen gün snowboard yaparken bir düştümki tam 20 dk olduğum yerden kalkmadım çene kaslarım bile gerildi kesinlikle size kask ve korumalık öneriyorum RED in çok güzel korumalık ürünelri var kaskları özellikle çok hafif tavsiye ederim İMZA ( DÜŞEN BİLİR )
    Coşkun Topsaç

Ziyaretçi

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    • Kaymayı yavaş yavaş öğrendin sayılır, fakat aklından çıkarmaman gereken bazı hususlar var:
    • Dengeni kaybettirecek ani hareket ve zorlamalardan kaçınmalısın!
      Kaslarını, yerçekimini ve kayaklarını aynı anda kontrol edip hepsini bir bütün olarak kontrol etmelisin!
      Önündeki piste ve kayma stiline dikkat etmelisin! Dönüşlerde gerekli kaslarını kramp girmeyecek şekilde kasmalı, diğerlerini de denge veya güç kontrolü için serbest bırakmalısın!
    • Düşeceğim ve karizmam çizilecek diye düşünmektense düşme tekniklerini öğrenip sakatlanmayı minimuma indirmelisin. Kayak demek bol bol düşmek demektir… Bunu aklından çıkarmamalısın!
      Düşme anını iyi belirleyip mümkün olduğunca doğru bir pozisyonda düşmelisin. Dizlerinin üstüne değil poponun üstüne düşmeye dikkat edersen zaten tehlikeleri minimuma indirirsin.
    Ne de güzel yazmış vakti zamanında...:001_smile:

Alıntı SuRge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahh ahhh... snowboardun düşmesi hiç bişeye benzemez kayakta düşerdim iki başımı okşarlardı geçerdi ama ne kadar bilsenizde kaza geliyorum demiyor işte geçen gün snowboard yaparken bir düştümki tam 20 dk olduğum yerden kalkmadım çene kaslarım bile gerildi kesinlikle size kask ve korumalık öneriyorum RED in çok güzel korumalık ürünelri var kaskları özellikle çok hafif tavsiye ederim İMZA ( DÜŞEN BİLİR )
    naaparken düştün öyle, rampadan mı uçtun? geçmiş olsun. dikkat et kendine...
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

Alıntı bkaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne de güzel yazmış vakti zamanında...:001_smile:
    hahahahhaha

Sayfa 2/2 İlkİlk 12