Dağ Kafeteryası - Sayfa 4
Sayfa 4/1447 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon
14462 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Dağ Kafeteryası

Standart Ynt: Dogum Gunu Olan Uyelerimiz

iyiki doğdun pellinn nice yıllara ;D
    Ezgi Algur - 1981 - 0 Rh(+)
    İstanbul - Maltepe
    Board : Rossignol Reserve 148
    Bağlama : Rossignol HC250
    Bot : Vans Mantra Black/Violet

ali_emre
    Ziyaretçi

Alıntı Pervin Nickli Üyeden Alıntı
    Madem bu konu acildi ve pasta sparisleri veriliyor , bkz. Ali Emre ;D, isteyenler imza bolumune dogum tarihini ekleyiversin

Pelincigimizin dogum gununu sagolsun Facebook hatirlatti bana, ama burdada tebrikler icin kullanisli olur, ben simdi hemen kendiminkini ekleyiverim bari

bu eklentı herhalde yeterli olur pervin...bu arada sen ne zaman gelıyosun tr ye ne zaman gorucez sızı pıstlerde

Alıntı ALİ EMRE Nickli Üyeden Alıntı
    herkes kartepede hafta sonu sende gell
    teşekkür ederim ama yarından bahsediyoruz sanırım :( korkarım ki mümkün değil

bi kaç sorum olacak; kaç kişi oldunuz? kimler var? yatılıydı sanırım? ne kadar tutacak? bi dahaki sefere önceden duyuru yaparsınız di mi?(biz de çevremize duyururuz)..... derken pek çok soru sormuş oldum sanırım..

ali_emre
    Ziyaretçi

sımdı kalmalı gıdıyoruz 4 kısılık oda da kısı bası 140 ytl cıkıslar sabah aksam yemeklerın 2 gun boyunca fıyatın ıcıne dahıl...

sanırsam bı 30 kısı ctesı orda olucaz epeyı kalabalık gozukuyoruz sımdılık

zaten takıp edersen burayı bellı perıyotlarda her hafta sonu bı turumuz war...kartalkaya uludag kartepe ama bu tarıhten ıtıbaren agırlık kartepe gıbı gozukuyo...her turumuz tabıkıde kalmalı olmuyor gunubırlık agırlıklı...

istanbul da mı ıkamet edıyosunuz?

bu eklentı herhalde yeterli olur pervin...bu arada sen ne zaman gelıyosun tr ye ne zaman gorucez sızı pıstlerde
    Eger bir aksilik olmazsa ben bu sene dogum gunumu Turkiyede kutlicam Insallah, Amin)Soyle Apres-ski felan iyi olur herhalde ;D

Neyse konu dogum gunu tebrikleri oldugu icin tebrikleri dagitmim ben.
    Goztepe-Istanbul ..1978 0 Rh(+)<br />-----)))-----<br /><br />I Know WhaT yOU dId Last WinTeR

sımdı kalmalı gıdıyoruz 4 kısılık oda da kısı bası 140 ytl cıkıslar sabah aksam yemeklerın 2 gun boyunca fıyatın ıcıne dahıl...

sanırsam bı 30 kısı ctesı orda olucaz epeyı kalabalık gozukuyoruz sımdılık

zaten takıp edersen burayı bellı perıyotlarda her hafta sonu bı turumuz war...kartalkaya uludag kartepe ama bu tarıhten ıtıbaren agırlık kartepe gıbı gozukuyo...her turumuz tabıkıde kalmalı olmuyor gunubırlık agırlıklı...

istanbul da mı ıkamet edıyosunuz?

kartepe'yi denemedim ama liftleriyle ilgili kötü şeyler duydum, siz memnun musunuz? ist'dayım evet. takip ederim artık turlarınızı....

bu arada konuyu dağıtıyoruz,
    tekrardan mutlu yıllar pelin, burası bugün senin sayfandı ama... :P

Ailen ve sevdiklerinle nice mutlu senelere..

Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  
    H. Özgür Gökçe - 1980 - 0 Rh (+)<br /><br />İstanbul - Üsküdar - İcadiye - Çıkmaz Sokak<br />__________________<br /><br /><br />* * * GALATASARAY * * *<br /><br />__________________

takvim özelliğimiz sayesinde byberonun bugün doğum günü olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız. İyiki doğdun bybero. nice yıllara ;D
    Ezgi Algur - 1981 - 0 Rh(+)
    İstanbul - Maltepe
    Board : Rossignol Reserve 148
    Bağlama : Rossignol HC250
    Bot : Vans Mantra Black/Violet

ehehehehe koccaman bir aile olma yolunda hızla ilerliyoruz yakında başlarız aile ziyartelerine ;D Biz bugün size gelecektik uygunmusunuz zio gigi hanım falan diye :P

Doğum gününüz kutlu olsunnnn
    S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

ewet takvim çok işe yarıyo dg bakımından.dgünü olanları kutlarım.

burdan pastanızı secebilirsiniz!(arkadaştır bi reklamını yapiim dedim)

http://www.pastaci.net/pastaci.asp
    Egemen Koç / Flow

Bu Konudaki Etiketler