WALLETFİT / Cüzdan taşımayı sevmeyenler için dağda ve heryerde kullanabileceğiniz kartlık..!!
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: WALLETFİT / Cüzdan taşımayı sevmeyenler için dağda ve heryerde kullanabileceğiniz kartlık..!!

Standart WALLETFİT / Cüzdan taşımayı sevmeyenler için dağda ve heryerde kullanabileceğiniz kartlık..!!

Kaymaya çıkarken artık bütün cüzdanı yanınızda taşımak yerine Walletfit ile sadece ihtiyacınız olan şeyleri ve nakit paranızı taşıyabileceğiniz minimal boyutta bir kartlık sunuyoruz sizlere...
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  

Standart Cevap: WALLETFİT / Cüzdan taşımayı sevmeyenler için dağda ve heryerde kullanabileceğiniz kartlık..!!

Diğer ürünleri görebilmeniz için facebook linkimizi paylaşıyorum..

http://www.facebook.com/#!/pages/Wal...44293282337507

internet sitemiz şu an yapım aşamasındadır..

Standart Cevap: WALLETFİT / Cüzdan taşımayı sevmeyenler için dağda ve heryerde kullanabileceğiniz kartlık..!!

İsim:  602236_344309772335858_1840492489_n.jpg
Görüntüleme: 654
Büyüklük:  83.4 KB (Kilobyte)

Standart Re: WALLETFİT / Cüzdan taşımayı sevmeyenler için dağda ve heryerde kullanabileceğiniz kartlık..!!

gizli cuzdan diye de tabir edilen bildigin asker cuzdani kullaniyorum... gayer memnunum...

Standart Cevap: Re: WALLETFİT / Cüzdan taşımayı sevmeyenler için dağda ve heryerde kullanabileceğiniz kartlık

Çok başarılı bir ürün, ellerinize sağlık..
    Fiyatı ne civarlarda ve nereden nasıl alabiliriz ?

Standart Cevap: Re: WALLETFİT / Cüzdan taşımayı sevmeyenler için dağda ve heryerde kullanabileceğiniz kartlık

teşekkür ederim..
    fiyat 40 TL..
    internet sitemizin yapım aşamasında olmasından dolayı henüz mağaza vs yerlerle anlaşmadık .
    şimdilik uygun yerlerdeki teslimatları ben yapıorum onun haricinde kargo yapabilirim.

asker cüzdanıyla aramızda baya bir ebat farkı oldugunu dusunuyorum.

Standart Re: WALLETFİT / Cüzdan taşımayı sevmeyenler için dağda ve heryerde kullanabileceğiniz kartlık..!!

suphesiz... benimki banka kartinin sigabilecegi boyutta... boynuma asip geziyorum...

e tabi tercih meselesi.

Sayfa 1/2 12 SonSon