Bağlama Seçimi
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Bağlama Seçimi

Enistekin
    Ziyaretçi

Thumbs up Bağlama Seçimi

Geçen hafta aldığım Burton Custom Bağlamamı değiştiricem renk ile ilgili bi takıntım var uymadı renkler. arkadaşlar tavsiyeniz varmı 400 500 tl civarı board Burton Process flying V

Standart Cevap: Bağlama Seçimi

Alıntı Enistekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen hafta aldığım Burton Custom Bağlamamı değiştiricem renk ile ilgili bi takıntım var uymadı renkler. arkadaşlar tavsiyeniz varmı 400 500 tl civarı board Burton Process flying V
    Önerebileceğim bir bağlama açıkçası yok bu konudaki bilgi donanımım sıfır fakat sana şunu söyleyebilirim geçen hafta bende board aldım bağlama seçeneğim de olmadığı için beyaz renk almıştım ve inanılmaz uyumsuz geliyordu gözüme kısacası bende renk açısından çok takıntılıydım fakat şuan çok alıştım, eğer ki bağlamadan memnunsan rengin çok önemi yokmuş onu anladım kayarken görmedim bile, aksine artık çok güzel gelmeye başladı gözüme Ama tabi ki istediğin renklerde alabileceğin bağlama seçeneği varsa güzel olur

İsim:  DSCN5281.jpg
Görüntüleme: 649
Büyüklük:  446.1 KB (Kilobyte)
    İnsanlar arasında yaşamak zordur çünkü susmak zordur. F. Nietzsche

Standart Ynt: Bağlama Seçimi

Alıntı Enistekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin beyaz bağlamaları bana ver benim turkuazmı yeşilmi olduğunu bilmediğim bu bağlamaları al kedide yanında eşantiyon olsun
    Eklenti 13945
    Baglamaların rengi cok guzelmis
    bu arada kedide gercekten parkeye uyumluymus ben alırdım ams bizim parkelere uymaz :p

Bende de aynı bağlamanın beyazı var...Bordla çok aykırı düşmüş gibi görünmüyor...Ama siyah daha iyi olurmuş..
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Standart Re: Bağlama Seçimi

custom iyidir. cartel de olabilir.

Standart Bağlama Seçimi

İstersen gnu backdoor var bende satmayi dusunuyorum takas yapabiliriz
    Gnu Pickle 2013
    Union Contact
    Thirty Two Summit

Flux ve gnu marka bağlamalar kullanmıştım önceden memnun kaldım.bağlama arayışındaysanız eğer bent metal i düşünebilirsiniz.