Nostalji... - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Nostalji...

Standart Cevap: Nostalji...

Uludağ..Fotoğraf tarihi belli değil ancak oldukça eski..Yapılaşma ve Ağaçlandırma hiç başlamamış olduğuna göre 50'li yıllar olabilir...Belki de 40'lı yıllar..
    (Kaynak:Eski Bursa Fotoğrafları Galerisindeki ilk fotoğraflardandır."

İsim:  nostalji Uludag.jpg
Görüntüleme: 347
Büyüklük:  12.2 KB (Kilobyte)
    0 RH (+) İstanbul/Ataşehir
    Kayak:Rossignol Zenith9,5Bağlama: Ross.1s20Baton:LEKI Carbon-TS Bot: Head EzOn6.5Kask:Ross.TOXIC2.0

Alıntı westblue26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.000.000.000 kere Ejder
    ) yan yana koysakmı acaba belvü ile ejderi burda.. Maverick ejder tutkunu olarak senin tanıman gerekiyo burayı.. Telesiyejin rengi bile aynı duruyo :D
    Allah, onlara Türk adını verdi. Ve yeryüzüne hâkim kıldı. ( Divânü Lügati't-Türk ( önsöz ) )

Alıntı By_SiBoRg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ) yan yana koysakmı acaba belvü ile ejderi burda.. Maverick ejder tutkunu olarak senin tanıman gerekiyo burayı.. Telesiyejin rengi bile aynı duruyo :D
    Sorma ya, doyamadım Ejder'e.

Standart Re: Nostalji...

eski fotolari aradim, ne yazik ki bulamadim... yanlis hatirlamiyorsam 88 subat idi... birinci bolgenin simdiki halinden daha agaclik oldugunu hatirliyorum...

Standart Cevap: Re: Nostalji...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eski fotolari aradim, ne yazik ki bulamadim... yanlis hatirlamiyorsam 88 subat idi... birinci bolgenin simdiki halinden daha agaclik oldugunu hatirliyorum...
    Bulabileydin iyiydi. Yaw o zaman fotoğraf makinası icat edilmişmiydi. 25 yıl öncesinden bahsediyosun vay canına, ben de seni 25 filan sanıyodum, sen bayaa saçı sakalı aartmış bi amcamız olmalısın

Alıntı majucan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bulabileydin iyiydi. Yaw o zaman fotoğraf makinası icat edilmişmiydi. 25 yıl öncesinden bahsediyosun vay canına, ben de seni 25 filan sanıyodum, sen bayaa saçı sakalı aartmış bi amcamız olmalısın
    icat? renkliydi fotolar... sipsak polaroid bilem vardi o donemler... anlayacagin amca degil bildigin dedeyim... dedeye sahip cikalim...

Fotoğraf tarihi belli değil..80'li yıllar olabilir..Kervansaray Otelin ilk haline dikkat...

İsim:  eski Uludag.jpg
Görüntüleme: 324
Büyüklük:  8.6 KB (Kilobyte)
    0 RH (+) İstanbul/Ataşehir
    Kayak:Rossignol Zenith9,5Bağlama: Ross.1s20Baton:LEKI Carbon-TS Bot: Head EzOn6.5Kask:Ross.TOXIC2.0

bir zamanlar kervensaray vardi uludag'da... uzun sure istanbul sosyetesinin gozbebegi olmustu... hey gidi hey...

edit: kervansaray hala var ama gozde mi degil mi bilemem...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12