17.03.2013 Pazar Uludağ Sezon Kapanışı Vol. I
Sayfa 1/13 12311 ... SonSon
129 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 17.03.2013 Pazar Uludağ Sezon Kapanışı Vol. I

Standart 17.03.2013 Pazar Uludağ Sezon Kapanışı Vol. I

Evet...Sezon ufak ufak kemale ermek üzere...Uludağ'a cumartesi günü yağacak taze kar üzerinde son kez kaymaya ne dersiniz? Liste başlasın o zaman; 1-westblue26

''Edep sahibi yediği tokadın sahibini aramaz, sebebini arar...''

''libtech attack banana 2013''
    ''gnu mutant''
    ''thirty two prion ft''

Standart Cevap: 17.03.2013 Pazar günü Uludağ'da sezon kapanışı...

Evet...Sezon ufak ufak kemale ermek üzere...Uludağ'a cumartesi günü yağacak taze kar üzerinde son kez kaymaya ne dersiniz? Liste başlasın o zaman;

1-westblue26
    2-capeside

Evet...Sezon ufak ufak kemale ermek üzere...Uludağ'a cumartesi günü yağacak taze kar üzerinde son kez kaymaya ne dersiniz? Liste başlasın o zaman;

1-westblue26
    2-capeside
    3-Ömer.T

1-westblue26
    2-capeside
    3-Ömer.T
    4-CenkSenyuz
    5-...

Not: Ulaşım şekli Ataköyden geleceğim için belirsiz. Kişi sayımız belli olsun bir formül geliştiririz. Kartal- Pendik grubunun konum olarak uludağa yakınlığı sebebiyle tur tercih etmeyeceğini düşünüyorum.. Tur opsiyonuda tarafımdan düşünülmekte kayak üstüne yol yorgunluğu, günlerden pazar olması itibari ile dinlenecek zaman kalmıyor..Ama Her koşulda Uludağ Kesin..
    Artık Önümüzdeki maçlara bakalım .Sarıııı...

1-westblue26
    2-capeside
    3-Ömer.T
    4-CenkSenyuz
    5-Blg
    6-...

Not: Bir aksilik olmadıkça bende pazar günü aranıza katılmayı düşünüyorum. Malum ikamet adresim Bursa
    İnsanlar arasında yaşamak zordur çünkü susmak zordur. F. Nietzsche

bu süper oldu

1-westblue26
    2-capeside
    3-Ömer.T
    4-CenkSenyuz
    5-Blg
    6-S1YAH

Dama tur a rezervasyon yaptırdım Tur ile gelmeyi düşünen arkadaslar kartutkusu diye belirtirse aynı otobüste olabiliriz

merhaba bende uludağa geçmeyi düşünüyorum neresine gideceksiniz daha önce hiç gitmedim uludağa

Alıntı tolgademircapar@gmail.com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba bende uludağa geçmeyi düşünüyorum neresine gideceksiniz daha önce hiç gitmedim uludağa
    Merhaba, Uludağ 1. bölge ve 2. bölge olmak üzere ikiye ayrılıyor, zaten konaklama yapmayacağız bu sebepten pist olarak soruyorsanız 2. bölge açık olur ise orada oluruz diye düşünüyorum. Şunu da belirtmek isterim 1. bölge ve 2. bölge dediğimde sakın aralarında çok mesafe vardır diye düşünmeyin,gözünüz korkmasın aradan geçiş çok kolaydır Umarım yardımcı olmuşumdur.
    İnsanlar arasında yaşamak zordur çünkü susmak zordur. F. Nietzsche

Standart 17.03.2013 Pazar Uludağ Sezon Kapanışı...

Son kararlara gore Tolga , Capeside ve ben pazar gecesi konaklayip pazartesi aksami donmeyi dusunuyoruz
    Gnu Pickle 2013
    Union Contact
    Thirty Two Summit

Sayfa 1/13 12311 ... SonSon