Sigarayı Bıraktım :) Ohhh beee
Sayfa 1/6 123 ... SonSon
52 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sigarayı Bıraktım :) Ohhh beee

Standart Sigarayı Bıraktım :) Ohhh beee

Kendinize bir hediye almak mı istiyorsunuz ? Daha iyisini hiçbir yerde bulamazsınız. Sağlığınızı yeniden kendinize hediye edin ve hayatınızı yeniden kazanın. Burada şu iyidir bu kötüdür demeyeceğim. Cümle alem hatta sağır sultan bile biliyor ne doğru ne yanlış. Ha sağır sultan da içiyor derseniz ona diyecek lafım yok. Bu yazı bu işe en azından niyetlenmiş bırakabilir miyim sorusunu kendine, belki hiç kimse duymadan sadece kendi kendine soranları ilgilendiriyor. Cevap EVET ama zorluklara hazırlıklı olun . Bu zorluklar sadece sağlık ve nikotin bağımlılığından kaynaklanmıyor. Çevreden de kaynaklanıyor. 18-19 yaşlarında başlayan nikotin ile tanışmam (ki o güne lanet ediyorum) 15 yıl günde 1-1,5 paket hatta bazen neyse yazmayayım kötü örnek oluşturmayalım gençliğe. Mücadelem halen devam ediyor bu gün itibarı ile 2 aydır yeni hayatımı kutluyorum.

Not :Hiçbir destek ürünü bant sakız hap akupunktur vs. ile değil sadece kendime sürekli destek olarak motive ederek bıraktım. Merak edenler olursa devamını da yazarım. Like edin yeter mücadeleme destek olmuş olursunuz…
    Nasıl yaptın hocam ? gibi sorular amatör ruhla cevaplanır

Standart Re: Sigarayı Bıraktım :) Ohhh beee

hayirli olsun... ins. tekrar baslamazsin...

Standart Cevap: Sigarayı Bıraktım :) Ohhh beee

Alıntı CenkSenyuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendinize bir hediye almak mı istiyorsunuz ? Daha iyisini hiçbir yerde bulamazsınız. Sağlığınızı yeniden kendinize hediye edin ve hayatınızı yeniden kazanın. Burada şu iyidir bu kötüdür demeyeceğim. Cümle alem hatta sağır sultan bile biliyor ne doğru ne yanlış. Ha sağır sultan da içiyor derseniz ona diyecek lafım yok. Bu yazı bu işe en azından niyetlenmiş bırakabilir miyim sorusunu kendine, belki hiç kimse duymadan sadece kendi kendine soranları ilgilendiriyor. Cevap EVET ama zorluklara hazırlıklı olun . Bu zorluklar sadece sağlık ve nikotin bağımlılığından kaynaklanmıyor. Çevreden de kaynaklanıyor. 18-19 yaşlarında başlayan nikotin ile tanışmam (ki o güne lanet ediyorum) 15 yıl günde 1-1,5 paket hatta bazen neyse yazmayayım kötü örnek oluşturmayalım gençliğe. Mücadelem halen devam ediyor bu gün itibarı ile 2 aydır yeni hayatımı kutluyorum.

Not :Hiçbir destek ürünü bant sakız hap akupunktur vs. ile değil sadece kendime sürekli destek olarak motive ederek bıraktım. Merak edenler olursa devamını da yazarım. Like edin yeter mücadeleme destek olmuş olursunuz…
    Nasıl yaptın hocam ? gibi sorular amatör ruhla cevaplanır
    Bu konu çok güzel olmuş çünkü bunun mücadelesini vermeye başlayaCAK olanlar var aramızda Senin yazınla daha bir motive olunacaktır eminim. Tebrik ederim ve de darısı isteyenlerin başına diyorum. Hepimize sigarasız sağlık dolu günler
    İnsanlar arasında yaşamak zordur çünkü susmak zordur. F. Nietzsche

Alıntı blg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konu çok güzel olmuş çünkü bunun mücadelesini vermeye başlayaCAK olanlar var aramızda Senin yazınla daha bir motive olunacaktır eminim. Tebrik ederim ve de darısı isteyenlerin başına diyorum. Hepimize sigarasız sağlık dolu günler
    Sigara içme isteğini arttırdığı için başlığı kilitliyorum

Standart Cevap: Re: Sigarayı Bıraktım :) Ohhh beee

Alıntı blg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana söz verdilerse kesin bırakırlar
    Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sigara içme isteğini arttırdığı için başlığı kilitliyorum
    Mave kilitlemeden. Ateşi olan var mı?
    Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayirli olsun... ins. tekrar baslamazsin...
    Mucadele devam edecek. En büyük endişem tekrar başlamak o duyguyu yaşayan arkadaslardan bahaneleri ile birlikte hikayelerini duymak isteriz

Başarılar. Bu arada ilk defa bırakıyosun sanırım yazılanlardan anladığım kadarıyla.

Ufak bir dost tavsiyesi ilk defa bırakmadaki gaz daha sonrakilerde o kadar güçlü olmuyor sağlıktan zorunlu kalırsan belki olur onu bilmiyorum tecrübe etmedim

Konu Aybiou tarafından (28-02-2013 Saat 12:20 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Aybiou Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başarılar. Bu arada ilk defa bırakıyosun sanırım yazılanlardan anladığım kadarıyla.

Ufak bir dost tavsiyesi ilk defa bırakmadaki gaz daha sonrakilerde o kadar güçlü olmuyor sağlıktan zorunlu kalırsan belki olur onu bilmiyorum tecrübe etmedim

İlk bırakma teşebbüsüm bu evet Gaz ilk günlerde daha çoktu bu başlığı açmaktaki amacımda bu paylaşımların bırakmaya çalışan insanlara yardımcı olması, başlarına neler geleceğini önceden bilmeleri Desteğ için teşekkürler dostum

Affffeeeriiiinnn! Kolay bişey değil ama isteğince oluyo 8 sene sigara içtim sonra bir günde bıraktım

Standart Ynt: Sigarayı Bıraktım :) Ohhh beee

Bitti, gitti iste bu kadar
    Aramıza hos geldin sefalar getirdin.

Cenk'cim çok sevindim, on numara bir hareket yapmışsın..

Sayfa 1/6 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler