uludağda kamu misafirhaneleri hakkında bilgi verecek var mı?
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: uludağda kamu misafirhaneleri hakkında bilgi verecek var mı?

Standart uludağda kamu misafirhaneleri hakkında bilgi verecek var mı?

iyi günler uludağda hangi kamu misafirhaneleri var? son zamanlarda kalan arkadaşlar fiyat ve mekan bilgisi hakkında yardımcı olabilirler mi? teşekkür ediyorum

Standart Re: uludağda kamu misafirhaneleri hakkında bilgi verecek var mı?

anahtar kelime: kamumisafirhaneleri
    girecegin adres: www.google.com

Standart Cevap: Re: uludağda kamu misafirhaneleri hakkında bilgi verecek var mı?

Ilk yaptigim sey buydu zaten ama eski konular aciliyor coguda kapanmis karayollari diyor nette bilgi bulamiyorum bu yuzden buraya yazdim zaten amacimda daha once konaklayan arkadaslarin yorumlarini ogrenmek.

Standart Cevap: uludağda kamu misafirhaneleri hakkında bilgi verecek var mı?

google amcanın bana kıyağını sizinle paylaşayım: Uludağ | Kamu Misafirhaneleri

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    google amcanın bana kıyağını sizinle paylaşayım: Uludağ | Kamu Misafirhaneleri
    Tesekkur ediyorum...

tedaşın var.ama kalacaklar ekim ayında puan sıralaması ile belli oluyor. öncelik kurum çalışanlarının. ben 3 defa yararlandım 2 kişi 15 tatilde 4 gece 5 gün herşey dahil (fazla beklentiye girmeyin) 500 tl falan oluyor.

Alıntı mustafazey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tedaşın var.ama kalacaklar ekim ayında puan sıralaması ile belli oluyor. öncelik kurum çalışanlarının. ben 3 defa yararlandım 2 kişi 15 tatilde 4 gece 5 gün herşey dahil (fazla beklentiye girmeyin) 500 tl falan oluyor.
    tedaşın hala açık demek ki çoğu yeri özelleşince kapanmıştır diye düşünmüştüm öğrendiğim iyi oldu teşekkür ederim bende eüaş personeliyim umarım ayarlayabilirim teşekkür ederim