KArtalkaya Köroğlu Pistinin bakımsızlığı !! - Sayfa 3
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
23 sonuçtan 21 ile 23 arası

Konu: KArtalkaya Köroğlu Pistinin bakımsızlığı !!

Standart Cevap: KArtalkaya Köroğlu Pistinin bakımsızlığı !!

Alıntı twingo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet, en başta 20 seans gittim. Sonra doktor tamamdır dedi ve hiç gitmedim. Bu aralar bir göstermeyi planlıyorum kontrol amaçlı.
    Fizik tedavide yapılan hereketleri tekrarlayın. Tam geçmesi için buna gerek var yoksa yıllarca geçmez.

Bruno, sıcak-soğuk dahil hepsini durmadan evde tekrar ediyorum. Yaş ilerlediği zaman, iyileşmesi zaman alıyormuş. Bir de 4 parçalı Radius kırığı olunca...
    İsim:  elbilek.jpg
Görüntüleme: 480
Büyüklük:  32.4 KB (Kilobyte)

Alıntı bruno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fizik tedavide yapılan hereketleri tekrarlayın. Tam geçmesi için buna gerek var yoksa yıllarca geçmez.
    En Güncel Pist ve Kar Rehberi, Canlı Kameralar

öncelikle geçmiş olsn twingo.. Bende yeni topic açmak istemedim belki duyanlar vardr ben yeni duyuyrm, bugün duydumki; kayserili bir üniversite öğrencisi, (istanbul tıp 2.sınıf) geçen ay kaymaya gittiği uludağda birden derin bir boşluğa, çukura düşmüş..

En son bunu hatırlıyormuş.. uyandığında aradan 15 gün geçmiş ve çenesinden tutun kar botunun içindeki ayak parmakları dahi kırılmışş.. Hocaları onu kendi hastanelerine naklettirip ilgileniyorlarmış.. adınıda biliyorumda haberine bir yerde rastlamadığım için yazmadm şu an.. Bilgisi olan varsa bizide aydınlatabilir mi ? herkese iyi akşmlar..

Bu bakanlık, beden terbiyesi, il spor müdürlüğü, oteller, belediyeler napıyorlar.. Bu işe birinin daha başına birşey gelmeden belki kartutkusu dikkat çekebilir..

Sayfa 3/3 İlkİlk 123