Kayak Bakımı,Wax Kullanımı(Herşey)
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Kayak Bakımı,Wax Kullanımı(Herşey)

Standart Kayak Bakımı,Wax Kullanımı(Herşey)

Arkadaşlar öncelikle merhaba kartutkusu forum sitemizde bu konu hakkında hiç bir detaylı forum konusu göremedim.
    Herkes bildiklerini paylaşırsa hem bilmeyenler hem de bizler yararlanmış oluruz.

-Kayak sezonluk bakımı,kayma sonrası bakımı

-Wax'lama işlemi evde nasıl yapılır,wax'ın kayağa faydaları

-Hangi wax nerede kullanılır

-Yeni alınan bir kayağa bir işlem yapmaya gerek var mı?

Bu soruları cevaplarsak çok sevinirim, şimdiden teşekkürler...

Bu konuda snowrock'in destan yazmasini bekliyorum bende merak ediyorum evde nasil yapildigini
    Gnu Pickle 2013
    Union Contact
    Thirty Two Summit

Standart Cevap: Kayak Bakımı,Wax Kullanımı(Herşey)

aramaya inanıyorum...

tıkla, güzelleş...

tıkla, güzelleş vol.2...

hala güzelleşemediysen tıkla vol.3...

edit: yahu siz ne diyorsunuz... seyirci plastik bidondan bile wax atar, ben mumdan yaparım falan... keyfe göre...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yahu siz ne diyorsunuz... seyirci plastik bidondan bile wax atar, ben mumdan yaparım falan... keyfe göre...
    bidonları eski kayaklara dolgu maddesi olarak kullanırdık bi zamanlar düzelteyim hemen
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı Ömer.T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda snowrock'in destan yazmasini bekliyorum bende merak ediyorum evde nasil yapildigini
    ) Konuyu okuyunca içeriğini açmadan, cümleme snowrock ile başlayacaktım.. benden önce davranmışsın abi... Konu hakkında bilgim yok, pek wax atmadım.. bi kaç denemem oldu ama.. yapabiliyorum yani.. Ama işi açıklayacak kadar bilmiyorum, işi uzmanına bırakalım.. İstisnasız hergün wax atar kendisi.. tabiri caizse berat abinin düşüncesine göre kayarken bile wax atar..
    Uzmanına bırakalım konuyu..
    Söz sende Snowrock...
    Allah, onlara Türk adını verdi. Ve yeryüzüne hâkim kıldı. ( Divânü Lügati't-Türk ( önsöz ) )

evde wax atıyor şu an...

Goksel abi yanlis anlama ihtimalini goze alarak yaziyorum bunu amacim dalga gecmek degil bu forumdaki insanlara saygim sonsuz ve zaten yas olarak hepinizden kucugum cidden evde vax atabilmene sasiriyorum ve merak ediyorum
    Gnu Pickle 2013
    Union Contact
    Thirty Two Summit

Alıntı Ömer.T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Goksel abi yanlis anlama ihtimalini goze alarak yaziyorum bunu amacim dalga gecmek degil bu forumdaki insanlara saygim sonsuz ve zaten yas olarak hepinizden kucugum cidden evde vax atabilmene sasiriyorum ve merak ediyorum
    ya tabi canım, snowrock bendende büyük.. saygısızlık kesinlikle yapmam, ki oda zaten biliyor öyle bişey kastetmediğimizi.. Atıp tutuyoruz bazen böyle ama, gerçekten snowrock forumdaki en tecrübeli kişilerden biri.. Bizler daha yeni yeni öğreniyoruz, bunu gerçekten içten söylüyorum.. böyle gırgırına bişeyler yazmamız işte Maksat muhabbet olsun diye... Yoksa kesnlikle saygısızlık algılanmasın, ki öyle bişey kesnlkle olamaz, kendi açımdan.. Büyük dostlukların, kardeşliklerin olduğu biyerdeyiz bunu idrak etmemiz gerekiyor artık.. biz bi aile yiz derken bunu kastediyoruz... Ben her kayak yapmaya gidince telsizde bi kartutkunu aramak, devamlı telsizle anons geçmek, o heyecan anlatılamıyor işte, anlatılmazda.. Gırgır şamata burada.. alınan yok merak etmeyin.. herkes bi aile olduğumuzun farkında çünkü...
    Allah, onlara Türk adını verdi. Ve yeryüzüne hâkim kıldı. ( Divânü Lügati't-Türk ( önsöz ) )

Standart Re: Kayak Bakımı,Wax Kullanımı(Herşey)

dede rock...