Big Air Bag WinterFest Boyunca Uludag da olacak - Sayfa 2
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
29 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Big Air Bag WinterFest Boyunca Uludag da olacak

Standart Cevap: Big Air Bag WinterFest Boyunca Uludag da olacak

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu güne kadar hiç ücretli airbag gormedim , yukarı yuruyerek tırman , sonrada hoooopppppp atla
    Ama dikkat et airbag de olsa sınırları fazla zorlama
    Normalde bigair sponsorlar desteğiyle açılır ya da otelin yada bir festivalin tanıtımında kullanılır. Ya da ben yanlış biliyorum.. Arkadaşların paralı yapması enteresan olmuş. Belki de işin içine ticari kaygılar sokmaya mecbur kaldılar fakat olayın ruhuna pek yakışmamış. Girişine turnike koysalar bari. jeton açıp geçeriz

Standart Cevap: Re: Big Air Bag WinterFest Boyunca Uludag da olacak

Alıntı snowrock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    keşke ben kurdurabilsem bizim evin bahçesine de bi tane kurdurur boardla çimen üstünden kayar backflip denemeleri yapardım kuranlar benim arkadaşlar bilgi konusunda yardımcı olabilirim ararım sorarım buraya yazarım soru varsa ne zaman kurulur ne kadar kalır ücretlimi ücretsiz mi nerede kuruluyor niye kuruluyor babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi gibi sorular
    Bu soruları sorarsan çok mutlu oluruz özellikle pasta tarifini merak ediyorum Eğer bu pazar uludağ da olacaksa ben gelebilirim. sırf bunun için
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Alıntı stean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Normalde bigair sponsorlar desteğiyle açılır ya da otelin yada bir festivalin tanıtımında kullanılır. Ya da ben yanlış biliyorum.. Arkadaşların paralı yapması enteresan olmuş. Belki de işin içine ticari kaygılar sokmaya mecbur kaldılar fakat olayın ruhuna pek yakışmamış. Girişine turnike koysalar bari. jeton açıp geçeriz
    Paralı değen olmadı ki, ücret alıyorlar mı diye soran oldu. cevaplarda da hayır öyle bişey yok. Beleş beleş dediler

Alıntı Tuni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paralı değen olmadı ki, ücret alıyorlar mı diye soran oldu. cevaplarda da hayır öyle bişey yok. Beleş beleş dediler
    Arkadaş "Ücreti ne olur bilmiyorum da" deyince ücretli olduğunda emin, rakamı bilmiyor olarak algıladım Eğer sadece kar aşkına yapıyorlarsa tebrik edip, helal olsun demek istiyorum

Göksel bilgi aldın mı pasta nasıl yapılıyormuş

Göksel bilgi aldın mı pasta nasıl yapılıyormuş
    aradım arkadaşa ulaşamadım ulaşır ulaşmaz pastanın tarifini yazıcam
    Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,
    yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.
    Bu yüzden halatlarını söküp at.
    Güvende olduğun limandan ayrıl.
    Yelkenlerini rüzgarla doldur.
    Araştır. Hayal et. Keşfet.

abi adamlar çok uğraştılar. kaç kişi çalıştılar. küreklerle big air için 4 metre yüksekliğinde rampa yaptılar. O kadar alın terinin bir bedeli olmalı.
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Alıntı atahazar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi adamlar çok uğraştılar. kaç kişi çalıştılar. küreklerle big air için 4 metre yüksekliğinde rampa yaptılar. O kadar alın terinin bir bedeli olmalı.
    Evet bir bedeli var. O bedel de skipasslardan elde edilen gelir. Artı sponsorların reklamı yapılıyor o kadar...

Evet bir bedeli var. O bedel de skipasslardan elde edilen gelir. Artı sponsorların reklamı yapılıyor o kadar...
    iyi de Big Air i Uludağ kurmuyor ki Bursalı arkadaşlar var Racoon Riders onlar kuruyor. Yani bireysel bir teşebbüs. 4 metrelik rampayı da hazırlayanlar onlar. Bu nedenle ücret isterlerse haklarıdır diyorum. Önceki senelerde Aveanın Vodafone nin de kurduğu olmuştu ücretsiz. Tabi o reklam amaçlıydı.
    Ata Hazar 0 RH (-) DÜZCE
    Snowboard’ a başlayan gençler işin içinden çıkamayınca kendilerini hemen bir hastaneye atarlar, doktor inceler ve tek bir cevap vardır; “ Arkadaşlar, artık sizin için tıbbın yapabileceği hiçbir şey yok, sizler ömrünüzün sonuna kadar snowboardçusunuz! “
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Alıntı atahazar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi de Big Air i Uludağ kurmuyor ki Bursalı arkadaşlar var Racoon Riders onlar kuruyor. Yani bireysel bir teşebbüs. 4 metrelik rampayı da hazırlayanlar onlar. Bu nedenle ücret isterlerse haklarıdır diyorum. Önceki senelerde Aveanın Vodafone nin de kurduğu olmuştu ücretsiz. Tabi o reklam amaçlıydı.
    Evet haklısın. Ama sonuçta adamın pistinin ortasına kuruyorlar. Uludağ daki liftleri kullanıyorlarlar. Mesela adam istanbulda, haftasonu uludağ mı kartalkaya mı diye düşünürken big airi görünce kartalkayayı es geçip uludağ gitmiyecek mi? Bundan lift işletmeleri para kazanmayacak mı?
    Sonuçta o big air ucuz bi malzeme değil. iki kişi sırf kendi zevki için onu aldığını düşünmüyorum. Bir maddi kazanç olmalı ki bunu kurabilsinler.
    Ki fotoda gördüğüm kadarıyla redbull un stantı var. bence onların desteği ile kurulmuş bişey.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler